Yüzücülere meyve suyu desteği!

-
Yüzücülere meyve suyu desteği!

Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’nın üçüncüsü 18-22 Mayıs tarihleri arasında düzenlendi. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yüzme sporunun efsane isminin ağırlandığı Yüzme Şampiyonası’nda, spora verdiği destek ile öne çıkan Türkiye’nin meyve suyu markası Aroma, içecek sponsoru oldu. Bu kapsamda, sporcuların, hakemlerin ve görevlilerin içecek ihtiyaçları Aroma Su ve Aroma meyve suları ile karşılandı. Aroma Su ve Aroma meyve suları içecek sponsoru oldu.

Aquamasters ve Türkiye Yüzme Federasyonu işbirliği Marmaris Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası’na,  Aroma ana sponsorluğun yanı sıra içecek sponsoru da oldu.

Türkiye’nin meyve suyu markası Aroma olarak sporu ve sporcuları desteklemeye önem verdiklerine dikkat çeken Aroma Yönetim Kurulu Başkan Ali Metin Duruk, “Glisemik indeksi düşük meyve sularımız ve 8,15’lik doğal PH değere sahip Aroma Su ile sektörümüzde öne çıkıyoruz. Spora verdiğimiz desteğin bir kanıtı olarak ana sponsoru olduğumuz Aquamasters Yüzme Şampiyonası’na içecek sponsoru da olduk” dedi.

uluslararasi-arena-aquamasters-yuzme-sampiyonasi-2-gidahatti

Bu yıl en yüksek katılım sağlandı

Marmaris’te gerçekleşecek şampiyona, dünyada örneğine rastlanmayan şekilde; 18-21 Mayıs tarihleri arasındaki Uluslararası Audi Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası ve 22 Mayıs’taki Açık Su Martı Hotel Maratonu olmak üzere, iki ayrı kategoride düzenlendi. Etkinliğe 320 kayıtlı sporcu katılırken, bu yıl en yüksek katılımcı sayısına ulaşıldı.

Kapalı havuz yarışlarında ve açık deniz yarışında Aroma stantlarından Aroma su ve Aroma meyve suyu sporcu ve katılımcılara dağıtıldı.

uluslararasi-arena-aquamasters-yuzme-sampiyonasi-gidahatti

Sporculara eğitim verildi

Dünyanın en zorlu 7 açık denizini yüzerek geçmeyi başaran İngiliz açık su yüzücüsü ‘Man vs Ocean’ isimli kitabı en çok satanlar listesinde yer alan Adam Walker, dünyanın dört bir yanından sporseverlerin yoğun ilgi gösterdiği şampiyona öncesi, Açık Su Martı Hotel Maratonu’na katılacak sporculara Açık Su Yüzme Eğitimi de verdi.

Aquamasters nedir ?

Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları Uluslararası Audi Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonaları (3 veya 4 gün) ve Uluslararası Martı Hotels Açık Su Yüzme Maratonu ( 1 gün) 4 + 1 gün şeklinde birbiri ardı sıra yapılan Şampiyonlar bütününü oluşturuyor. Türkiye Yüzme Federasyonun resmi partneri olan Aquamasters Spor Organizasyonları dünyada da örneği olmayan uniqe bir proje olarak yer alıyor.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın