SUDER’de Serdar Seyhanlı dönemi!

-
SUDER’de Serdar Seyhanlı dönemi!

Ambalajlı Su Üreticileri Derneği (SUDER) 9. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimde, SUDER Yönetim Kurulu Başkanlığına S. Serdar Seyhanlı seçildi.

Ambalajlı su sektörünün önde gelen firmalarını çatısı altında toplayan Ambalajlı Su Üreticileri Derneği SUDER 9. Olağan Genel Kurulu, 18 Mayıs Çarşamba günü İstanbul’da yapıldı.

suder-logo-gidahatti

Ambalajlı su sektöründeki gelişmelerin konuşulduğu SUDER Genel Kurulu’nda, derneğin 2014-2016 Yılı Faaliyet Raporu tüm detaylarıyla ele alındı. Genel Kurul’da yapılan seçimlerde S. Serdar Seyhanlı başkanlığındaki liste, yönetime seçildi.

Genel Kurul’daki seçimin ardından bir teşekkür konuşması yapan SUDER Başkanı S. Serdar Seyhanlı, Ambalajlı Su Sektörü’nün büyümesinin tüketici bilincinin artması ile doğru orantılı olduğunu söyledi. Seyhanlı, SUDER’in yeni yönetimi olarak ilk hedeflerinin; sağlıklı ambalajlı su tüketimini artırmak ve şu an ülkemizde kişi başı yıllık ambalajlı su tüketim miktarı olan 139 lt.’yi, AB ülkeleri ile aynı seviyelere çıkarmak olduğunu kaydetti.

suder-yonetim-kurulu-serdar-seyhanli-gidahatti

SUDER Yönetim Kurulu

Genel Kurul’da seçilen Yönetim Kurulu, ilk toplantısında görev dağılımını da yaptı. Yapılan seçim sonucunda iki yıldır SUDER Başkan Vekili olarak görev yapan S. Serdar Seyhanlı, SUDER Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenirken, Başkan Yardımcısı da O. Gökay Gecebeği oldu.

Ambalajlı su ihracatında hedef 46 milyon dolar

Yapılan seçimler sonucunda SUDER Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Erikli & Nestlé Waters                     S. Serdar Seyhanlı                 Başkan

Gümüş Su                                           O. Gökay Gecebeği                Başkan Yardımcısı

Danone (Hayat Su)                           Yeşim Güra                             Sayman

Coca Cola (Damla Su)                       Canan Kestane                       Üye

Della Gıda (Saka Su)                         Kürşat Abidin Apan              Üye

Pınar Su, portföyünü başka içeceklerle zenginleştirecek

İsdaş (Dağdelen Su)                           İsmail Özdemir                     Üye

Pınar Su                                               Hüseyin Karamehmetoğlu   Üye

Ambalajlı su sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından temeli 2000 yılında atılan SUDER’in, bugün ambalajlı su üreticisi ve tedarikçi firmalardan oluşan toplam 35 kurumsal üyesi bulunuyor. Ambalajlı Su Sektörü 11 bin kişiye direkt, 85 bin kişiye de dolaylı olarak istihdam sağlıyor.

su-gidahatti

Ambalajlı Su Üreticileri Derneği SUDER ve üyeleri, toplumun ihtiyaç duyduğu kaliteli ve güvenli ambalajlı suyun yeterli miktarlarda üretimlerini gerçekleştirerek en sağlıklı koşullarda tüketicilere sunmak, sektörü ve paydaşlarını geliştirmek vizyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın