Mondelez International efsaneyi Türkiye’ye getirdi

-
Mondelez International efsaneyi Türkiye'ye getirdi

Amerika’nın 1 numaralı ekşi şeker markası Jelibon Sour Patch Kids, Türkiye’deki şeker severlerle buluştu.

Mondelez International, tüm dünyada ‘Önce ekşi sonra tatlı’ lezzetiyle şeker severlerin gönlünü kazanan Jelibon Sour Patch Kids’i şimdi de Türkiye’ye getirdi.

Jelibon-Sour-Patch-Kids-www.gidahatti.comİlk kez 1970’li yıllarda Amerika’da üretilen ve o günden bu yana 1 numaralı ekşi şeker markası olmayı başaran Jelibon Sour Patch Kids, önce ekşi tadıyla damakları şaşırtıyor, hemen ardından muhteşem lezzetiyle farklı bir şeker deneyimi yaşatıyor.

Mondelez International kampanyası

Önce muzırlık yapıp, sonra kalpleri çalan; etkinlikleriyle de kendinden sıkça söz ettiren Jelibon Sour Patch Kids, Türkiye’ye de oldukça ses getiren entegre bir iletişim kampanyasıyla giriş yaptı. Kampanya ile eş zamanlı olarak televizyonlarda gösterilmeye başlanan reklam filminin Türkiye uyarlamasını Muhabbet cpc yaptı. Çekilen ek planlar ve yeni animasyon sahneleriyle uyarlanan filmin Türkiye prodüksiyonu Anima İstanbul tarafından gerçekleştirildi.

Reklam filminin başrolünde şakacı Jelibon Sour Patch Kids karakterleri yer alıyor. Ürünün ‘Önce ekşi sonra tatlı’ lezzetinin komik bir biçimde anlatıldığı filmde, şakacı karakter, yaptığı şakanın ardından işi yine muzırca tatlıya bağlamayı başarıyor.

Reklam filmini izlemek için:

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın