Migros’tan ‘İyi Yaşam’ın olmazsa olmazları

-
Migros'tan ‘İyi Yaşam’ın olmazsa olmazları

Türkiye’de sebze ve meyvede ‘İyi Tarım Uygulamaları’nı hayata geçirerek yeni bir dönemi başlatan Migros,  ‘İyi Tavuk’ ve ‘İyi Et’ ile kapsamını genişlettiği ‘İyi Yaşam’ standartlarını gıda dışı ürünlerine de taşıdı.  Migros, ‘Bakliyat İle Sağlıklı Beslenme Sağlıklı Hayat’ Projesi kapsamında iyi yaşamı desteklemeye devam ediyor.

“İyi Yaşa” mottosu ile toplum sağlığına yönelik geniş kapsamlı bir hareket başlatan, modern perakende sektörünün öncüsü Migros, ‘Bakliyat İle Sağlıklı Beslenme Sağlıklı Hayat’ projesinin paydaşlarından biri olarak, proje kapsamında uygulayacağı farklı çalışmalarla tüketicileri bakliyat konusunda bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Proje kapsamında gerçekleştirilen ‘Birinci Bakliyat Şenliği’nin sponsorlarından biri olan Migros, şenlik süresince tüm ‘İyi Yaşam’ uygulamalarının detaylarını da tüketicilerle paylaştı ve gelen soruları yanıtladı. Her gün Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarında, 1.750.000 müşterisine ‘İyi Yaşam’ın kapılarını açan ve uygulamalarını “İyi Yaşam” çatısı altında birleştirerek daha kapsamlı bir hale getiren Migros, şenlik boyunca tüketicilere sağlıklı beslenmede bakliyat ürünlerinin önemi ve sağlıklı yaşam konularında da bilgilendirmeler yaptı.

Raflarda kalan gıdalar, hayvanlara can oluyor

migros-iyi-tarim-2-gidahatti

Belirli mağazalarından bu projeye destek veren Migros, özel olarak giydirilen bakliyat reyonlarında tüketicileri bilgilendirirken, bakliyat ürünlerinden yapılmış yemekleri de alışveriş sırasında tatma imkanı sunuyor.

Bakliyat tüketiminin arttırılarak obezitenin azaltılması, sektörde yeni ürün çalışmaları konusunda farkındalık yaratarak, ülkemizin AR-GE hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunması ve bakliyat için farklı kullanım alanlarının yaratılması gibi amaçlarla oluşturulan ‘Bakliyat İle Sağlıklı Beslenme Sağlıklı Hayat Projesi’ne destek olan Migros çalışmalarına yıl boyunca devam edecek.

‘İyi Tarım’ uygulaması ile sebze ve meyvede yepyeni bir dönem!

migros-iyi-tarim-4-gidahatti

Migros hakkında

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılıyor. Modern perakendecilikte Türkiye ve çevre ülkelere yayılma ve tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle, farklı formatlarda hizmet vererek tüketiciye yakın olmayı hedefliyor. Yurt içi ve yurt dışında, müşteri odaklı, insana, topluma ve çevreye duyarlı, güvenilir olduğu kadar yenilikçi ve verimli yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımada öncü rol üstlenmek; çalışanlarına,iş ortaklarına ve hissedarlarına uzun ömürlü ve tatmin edici getiriyi sağlamak, büyüme ve operasyonel kârlılıkta sektör liderliğini sürdürebilmeyi amaçlıyor.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın