Kadir Has Ödülleri sahiplerini arıyor

-
Kadir Has Ödülleri sahiplerini arıyor

kadir-has odulleri-www.gidahatti.comBu yıl 12’nci kez verilecek olan Kadir Has Ödülleri için başvuru süreci başladı. 2 Mart 2016’ya kadar sürecek olan başvuru ve aday gösterme süreci sonunda ödüller, “Doğa ve Yaşam Bilimlerinde Gelişmeler” alanında “Üstün Başarı Ödülü” ve “Gelecek Vadeden Bilim İnsanı Ödülü” kategorilerinde verilecek.

Türkiye’nin eğitim gönüllüsü merhum Kadir Has adına ihdas edilen ve bu yıl 12’ncisi verilecek olan Kadir Has Ödülleri için çalışmalar başladı. Her yıl özel bir alanda özel kategorilerde verilen ödüller bu yıl “Doğa ve Yaşam Bilimlerinde Gelişmeler” sağlayan çalışmalara “Üstün Başarı Ödülü” ve “Gelecek Vadeden Bilim İnsanı Ödülü” kategorilerinde veriliyor.

Kadir Has Ödülleri süreci

Aday gösterme ve başvuru süreci 2 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek olan 12’nci Kadir Has Ödülleri’nde bu yıl Üstün Başarı Ödülü, beratın yanında 20 bin dolarlık para ödülü, Gelecek Vadeden Bilim İnsanı Ödülü ise yine beratın yanında 10 bin dolarlık para ödülü olarak belirlendi.

kadir-has-universitesi-logo-www.gidahatti.com12’nci Kadir Has Ödülleri Değerlendirme Kurulu’nda bu yıl, başta Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aydın, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman, Mütevelli Heyet Üyeleri Prof. Dr. Gökhan Hotamışlıgil ve Prof. Dr. Yücel Yılmaz olmak üzere, Sabancı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Berker, Koç Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Umran İnan ve MEF Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Şahin gibi çok değerli bilim insanları yer alıyor.

Sonuçlarının ve ödül töreni tarihinin daha sonra açıklanacağı 12’nci Kadir Has Ödülleri şartnamesi

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın