Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda iki ödül kazandı

-
Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması'nda iki ödül kazandı

Türkiye’nin önde gelen paketli ekmek markalarından Uno’nun sevilen ürünleri UNO Sandwince ve UNO Elmalı Tarçınlı, Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’ndan gıda ve grafik kategorilerinde kazandıkları ödüllerle döndü.

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl 6.’sı düzenlenen ‘Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’ sonuçlandı.

Üretim kalitesinden çevreye duyarlılığa, tasarımdan özgünlüğe kadar toplam 9 kriter ışığında değerlendirmelerin yapıldığı Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’na 169 ambalaj başvurusu yapıldı.

UNO Ekmek, gıda kategorisinde UNO Premium Sandwince ile “gümüş ödül” kazanırken, grafik tasarım kategorisinde ise UNO Elmalı Tarçınlı Tart “yetkinlik ödülü” almaya hak kazandı.

Gıda Kategorisinde ödül kazanan sandviç ekmeğine yeni bir boyut kazandıran bol lifli UNO Premium Sandwince’nin ödüle layık görülen pratik ambalajı, tüketicilerine kullanım kolaylığı sağlayarak ürünün ilk günkü tazeliğini korumasına yardımcı oluyor. Ayrıca, Türkiye ekmek sektöründe ilk defa kullanılan yepyeni formdaki şeffaf ambalajı ile satın alınan ürün rahatça görülebilirken, ayrı ayrı açılan 2 bölümü, ekmekleri saklarken yer avantajı sağlıyor.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın