Yılın En İyi Sporcu Gıda Markası ödülü sahibini buldu

-
Yılın En İyi Sporcu Gıda Markası ödülü sahibini buldu

Türkiye’de ilk kez futbola destek olan kurum ve kuruluşların ödüllendirildiği FIFEX Futbol Endüstrisi Ödülleri’nde yılın sporcu beslenme ürünü HARDLINE Nutrition oldu. Kavi Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Taşhan, Yılın En İyi Sporcu Gıda Markası Ödülü’nü,  Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu’nun elinden aldı.

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam ve sporcu beslenme ürünleri markası HARDLINE Nutrition, futbol dünyasının önde gelenlerini bir araya getiren FIFEX Uluslararası Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı’nda ödüle layık görüldü. Bu yıl ilki gerçekleştirilen FIFEX 2018 kapsamında düzenlenen Futbol Endüstrisi Ödülleri’nde “Yılın En İyi Sporcu Gıda Markası” kategorisindeki ödülün sahibi HARDLINE Nutrition oldu.

hardline-nutrition-logo-gidahattiÖdülü Mircea Lucescu verdi

Türkiye’de ilk kez futbola destek olan kurum ve kuruluşların ödüllendirildiği FIFEX Futbol Endüstrisi Ödülleri’nde Yılın En İyi Sporcu Gıda Markası Ödülüne layık görülen HARDLINE Nutrition adına ödülü, Kavi Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Taşhan, Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu’nun elinden aldı.

Sporcular tarafından en çok tercih edilen sporcu beslenme ürünü markaları arasında yer aldıklarını belirten Taşhan, HARDLINE Nutrition markasıyla sporcu beslenme ürünlerinde 15 yılı aşan bir tecrübeye sahip olduklarını söyledi. Taşhan, şöyle devam etti:

“Türkiye’nin en büyük sporcu beslenme ürünleri markası olmanın verdiği sorumlulukla kalite standartlarımızı daima en yüksek seviyede tutmak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Sporcularımıza sağlıklı, kaliteli ve güvenilir beslenme ürünleri sunmak, vücut gelişimlerine artı değer katmak için dünyanın önde gelen hammadde üreticileriyle işbirliği yapıyoruz.

Bu alanda gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge projeleri ve World Anti Doping Agency’nin (WADA) akredite laboratuvarlarından aldığımız analizlerle tüketicilerimize daima güven veren yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Futbol Endüstrisi Ödülleri’nde spor otoriteleri tarafından Yılın En İyi Sporcu Gıda Markası ödülüne layık görülmemiz ne kadar doğru yolda olduğumuzu bir kez daha göstermiş oldu.”

Türk sporu ve sporcusuna destek olmaya devam edeceklerini vurgulayan Kemal Taşhan, “Futboldan basketbola, halterden yüzmeye kadar neredeyse tüm spor branşlarında ülkemizi gururla temsil eden sporcularımızı destekliyoruz. Beşiktaş ile yaptığımız sponsorluk anlaşması çerçevesinde futbol başta olmak üzere tüm branşlarda mücadele eden sporcularına inovatif ürünlerimizle katkı sağlıyoruz. Sporcularımızın gelişimi için vücut geliştirme, bilek güreşi ve motor sporları branşlarında yarınlarımız olacak gençlerimize elimizden gelen tüm imkanlarla katkı sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

hardline-nutrition-urun-gidahattiTürkiye’nin helal gıda sertifikalı sporcu beslenme ürünü

HARDLINE Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünleri, uluslararası standartlarda ve helal gıda kriterlerine uygun olarak üretiliyor.

Türkiye’nin ilk ve tek spor gıdası laboratuvarını TÜBİTAK desteği ile kurarak yine bir ilke imza atan Kavi Gıda, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarını bu alanda önde gelen beslenme uzmanlarıyla gerçekleştiriyor.

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir