Yılbaşı için en anlamlı hediye

-
Yılbaşı için en anlamlı hediye

Banvit Basketbol Kulübü A takım oyuncuları ile “Kızlar Banvit’le Okula” burs programındaki kız öğrencileri buluşturan 2016 takvim çalışması “Bizim kalbimiz bir” konseptiyle sevenleri ile buluşuyor.

banvit-takvim-www.gidahatti.comYeni bir yıl yeni umutları, sevinçleri de beraberinde getirir. Bu yıl bir başkasının sevincine destek olmak istemez misiniz? Banvit’in kız çocuklarını eğitime kazandırmak amacıyla 8 yıldır yürüttüğü “Kızlar Banvit’le Okula” programına destek olmak için tasarladığı “Bizim Kalbimiz Bir” temalı takvim projesinden bir takvim de siz alın.

banvit-takvim-www.gidahatti.comEğitim hakkı her bireyin doğuştan sahip olduğu hakların başında gelir. Buna destek olmak amacıyla Banvit’in başlatmış olduğu “Kızlar Banvit’le Okula” burs programı 8 yıldır devam ediyor. Bu programa destek olmak amacıyla Banvit Basketbol Kulübü A Takımı oyuncuları ve Banvit’le Kızlar Okula projesinde yer alan kız çocuklarını bir araya getiren ve bu yıl 6.’sı yapılan takvim projesi satışa sunuldu.

Ödüllü Proje

2015 yılında Banvit Basketbol A Takımı Oyuncuları ve burs programına dahil olan kız çocukları bir araya gelerek birbirinden keyifli fotoğraflara imza attılar. Çekilen fotoğraflarla tasarlanan takvimler geçtiğimiz yıllarda Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği’nden de “Kaynak Geliştirme” ödülüne lâyık görülmüştü. Ödüllü proje bu yıl farklı bir şekilde tasarlandı.

banvit-takvim-www.gidahatti.com“Bizim Kalbimiz Bir” konseptinin işlendiği takvimde 1.40’lık öğrenciler, 2 metrelik oyuncularla aynı kadraj içinde yer alıyor. Sanat Yönetmeni Aslı Aykaç Yüce tarafından illüstrasyon olarak tasarlanan takvimde güzel kalpler bir arada sizlerle buluşuyor. Çizim olarak hazırlanan takvim, ayrı gibi görünen iki dünyayı bir kare içinde buluşturuyor.

Gelirler Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne

Yeni takvimin satışlarından elde edilecek gelirler bu sene de Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bandırma Şubesi’ne aktarılarak, daha çok üniversite öğrencisine burs verilmesi için kaynak sağlanmış olacak.

Projeye gönüllü olarak destek vermek isteyenler, Banvit Basketbol Kulübü, Banvitburada.com ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bandırma Şubesi’nden takvim satın alabilecekler.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın