Yarısı kırmızı, yarısı yeşil

-
Yarısı kırmızı, yarısı yeşil

Zumosol’ün yarısı kırmızı yarısı yeşil elmalardan oluşan %100 taze sıkma elma suyu kış aylarında enerji ve vitamin depolamak isteyenlerin favorisi olacak.

Ünlü meyve suyu markalarından Zumosol, güçlü antioksidan etkisi ile bilinen elmanın %100 taze sıkma halini sofralara taşıyor. Zumosol’den yapılan açıklamada; tamamen doğal, yarısı kırmızı yarısı yeşil elmalardan oluşan taze sıkma elma suyunda herhangi bir koruyucu, katkı maddesi, tatlandırıcı, şeker ya da ürünü sulandıracak maddeler bulunmadığı bildirildi.

Açıklamada ayrıca meyvelerin konsantre edilmeden, taze olarak sıkılıp, steril ortamda şişelendiği ve tazeliğini 9 ay boyunca koruyan özel ambalajı ve hijyenik iç kapak sistemi sayesinde tüm besleyici özellikleri, vitaminleri ve birebir lezzetiyle sunulduğu da kaydedildi.

Zumosol’ün % 100 taze sıkma elma suyu dışında; yine % 100 ürünleri olan taze sıkma portakal suyu, taze sıkma pulpsuz portakal suyu, taze sıkma mango ve elma suyu, taze sıkma şeftali ve üzüm ve taze sıkma ananas suyu çeşitleri bulunuyor.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir