Türkiye’nin En Hızlısı rüzgarı Ankara’da esti!

-
Türkiye’nin En Hızlısı rüzgarı Ankara’da esti!

Türkiye’de atletizm alanında çocuklara yönelik olarak düzenlenen en geniş kapsamlı spor etkinliği Cheetos Türkiye’nin En Hızlısı yarışmasının bölge finali, Ankara’da gerçekleşti. Ankara ve çevre illerden ilköğretim çağındaki yüzlerce sporcunun katıldığı yarışmada, dereceye giren minikler, 14 Haziran’da İstanbul’daki büyük finalde yarışmaya hak kazandılar. 

İlköğretim çağındaki çocukların sporla tanışmasını ve ülkemizi uluslararası düzeyde temsil edecek sporcuların yetişmesini amaçlayan Türkiye’nin en kapsamlı spor organizasyonu Cheetos Türkiye’nin En Hızlısı, Ankara bölge finali, yüzlerce çocuğun katılımı ile gerçekleşti. Naili Moran Atletizm Sahası’nda gerçekleşen Ankara bölge elemelerinde minikler, Türkiye’nin en hızlısı olabilmek için yarıştılar. Heyecan dolu yarışlar sonucunda birinci olan çocuklar İstanbul’da gerçekleşecek büyük finale katılmaya hak kazandılar.

cheetos-turkiye'nin-en-hizlisi-ankara-final-gidahatti

Toplamda 5 milyona yakın çocuğun katılımının beklendiği Cheetos Türkiye’nin En Hızlısı yarışlarında elemeleri geçen çocuklar, 14 Haziran’da İstanbul’da gerçekleşecek Büyük Türkiye Finali’nde büyük ödül için yarışacaklar. Kendi yaş kategorilerinde birinci gelecek çocuklar ‘Türkiye’nin En Hızlısı’ unvanını kazanarak spor hayatlarına önemli etkileri olacak ödüllerden yararlanma fırsatına kavuşacaklar.

Tedarikin En İyileri ödüllerini aldı

cheetos-turkiye'nin-en-hizlisi-ankara-bolge-finali-gidahatti

Cheetos Türkiye’nin En Hızlısı Büyük Finali’nde ilk üçe giren sporculara, yarışmaya katıldıkları yıldan sonraki eğitim öğretim süresi dahilinde spor yaşantılarına devam etmeleri şartıyla aylık burs verilecek. Ayrıca kendi yaş kategorilerinde Cheetos Türkiye’nin En Hızlısı Finali sonucunda birinci olacak sporcular da Avrupa Atletizm Şampiyona’sını Amsterdam’da izlemeye hak kazanacak. Bölge finalleri ve Türkiye finalinde dereceye giren sporculara da Nerf tarafından çeşitli hediyeler verilecek.

Cheetos Türkiye’nin En Hızlısı Yarışması bölge finalleri, 18 Mayıs’ta Antalya’da, 24 Mayıs’ta Samsun’da, 26 Mayıs’ta Erzurum’da, 31 Mayıs’ta Diyarbakır’da, 2 Haziran’da Gaziantep’te devam edecek.

PepsiCo’dan ‘PepsiMoji’ kampanyası!

Detaylı bilgi için

pepsico-logo-urun-gidahatti

Her biri yıllık 1 milyar doları aşan perakende satışına sahip 22 ayrı markasının yanı sıra yıllık net satış geliri 65 milyar doları aşan, global yiyecek ve içecek sektörünün lider kuruluşlarından PepsiCo, ana şirketleri Quaker, Tropicana, Gatorade, Frito-Lay ve Pepsi-Cola ile tüketicilerin hayatlarına keyif katan ve dünya genelinde tanınan, saygı duyulan yüzlerce sağlıklı, lezzetli yiyecek ve içecek üretiyor.

PepsiCo Yiyecek 1993 yılından bu yana, PepsiCo İçecek ise 2002 yılından bu yana Türk tüketicisine kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile hizmet vermeye devam ediyor.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir