Teldolap ile evde hazırlanabilecek pratik ve doğal tarifler

-
Teldolap ile evde hazırlanabilecek pratik ve doğal tarifler

Teldolap tarifleri kitap haline geliyor, geleneksel mutfak alışkanlıkları günümüze taşınıyor!

teldolap-1-gidahatti

Gizem Erman Soysaldı’nın tasarlayıp sunduğu “Teldolap” programı, tariflerini kitap haline getirdi. Büyükannelerimizden gelen eski mutfak alışkanlıklarını günümüzün şehir yaşamında da sürdüren oyuncu Gizem Erman Soysaldı ile şef Müşerref Kartaler’in kaleme aldığı Teldolap kitabı 3 Ekim tarihinden itibaren okuyucularla buluşuyor.

LAV katkılarıyla hazırlan Teldolap, Remzi Kitabevi tarafından yayınlanıyor.

teldolap-gidahattiPratik, sürdürülebilir ve ekonomik!

Gıdaları geleneksel yöntemlerle saklama ve pişirme, mevsimine göre beslenme sağlıklı bir yaşam için düşündüğümüzden çok daha önemli. Ayrıca daha pratik, sürdürülebilir ve ekonomik! Bu düşünceyle yola çıkarak hazırlanan Teldolap kitabının hikâyesi iki yıl önceye uzanıyor.

Geleneksel yöntemleri izleyerek mevcut alışkanlıklarını değiştiren oyuncu Gizem Erman Soysaldı ile şef Müşerref Kartaler, hayatlarında başlattıkları değişimi, yenilenmeyi ve kazandıkları deneyimleri bu kitapta paylaşıyor.

teldolap-2-gidahattiMutfakta nostaljik bir lezzet arayanlar için…

Yoğun kent yaşamında sağlıklı kalmaya çalışmak, gün geçtikçe özel bir çabayı gerektiriyor. Teldolap’ta verilen tarifler, yöntemler ve püf noktaları şehirde sağlıklı yaşamanın sanıldığı kadar zor olmadığını gösterirken; kitap, özellikle çalışan kadınlar için sunduğu pratik bilgilerle mutfaklara nostaljik bir lezzet ve sağlık katıyor.

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir