Tarla Günleri ile bir kez daha sahaya çıkıyor!

-
Tarla Günleri ile bir kez daha sahaya çıkıyor!

Traktör ve tarım ekipmanlarında Türkiye’nin en çok tercih edilen markası New Holland, ürünlerini ülke çapında tanıtmak üzere bayileriyle birlikte gerçekleştirdiği Tarla Günleri etkinliğini, bu yıl Nisan- Ekim ayları arasında 63 ilde gerçekleştirecek.

New Holland Tarla Günleri konusunda açıklamalarda bulunan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, şunları söyledi:

“TürkTraktör olarak yıllardır çiftçilerimizi Türkiye’nin en çok tercih edilen traktör markası ile buluşturuyor olmaktan dolayı gururluyuz. Çiftçilerimizle, çalışma alanları olan tarlada bir araya gelerek; kendilerine sunduğumuz ürünleri daha yakından tanıyıp deneyimlemeleri için yıllardır New Holland Tarla Günleri’ni düzenliyoruz.

turktraktor-irfan-ozdemir-gidahatti

62 yıldır çiftçinin hizmetinde olan TürkTraktör olarak önceliğimiz, her zaman çiftçilerimizin yanında yer almak. Bu vizyonun bir parçası olan New Holland Tarla Günleri de; bayilerimiz ve tüm ekibimizle birlikte çiftçilerle sahada bir araya geldiğimiz bir etkinlik. Amacımız; her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye’nin dört bir yanındaki çiftçilerimizle bir arada olmak, onları dinlemek ve onlara ürünlerimizi daha yakından tanıyabilecekleri bir platform oluşturmak.”

TürkTraktör’e ‘Altın Ödül’

new-holland-tarla-gunleri-soke-gidahatti

7 ay süresince 63 farklı ilde düzenlenecek ‘New Holland Tarla Günleri’nin ilk durağı Aydın’ın Söke ilçesi oldu. Sahaya davet edilen çiftçilere ürünleri yakından gözlemleyerek deneme imkânı sunuldu.

Bu yılki “New Holland Tarla Günleri” kapsamında çiftçiler, New Holland’ın ithal ve yerli traktörlerinin yanı sıra TürkTraktör markalı ekipmanları da tarlada faaliyet esnasında gözlemleyebilecekler.

new-holland-tarla-gunleri-tablo-gidahatti

Uydu Destekli Hassas Tarım Sistemleri

New Holland verimliliğin, konforun ve ekonominin simgesi olan Uydu Destekli Hassas Tarım Uygulamaları ile pazarın teknoloji öncüsü olmaya ve en yeni teknolojiler ile çiftçilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu yılki New Holland Tarla Günlerinin yıldızı “Uydu Destekli Hassas Tarım Uygulamaları”, TürkTraktör ekipleri eşliğinde uygulamalı olarak gösterilecek.

Traktör devi 2015 yılını rekorlarla kapattı

Geniş ürün gamında, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap verecek, farklı hassasiyet seviyeleinde PLMTM (Precision Land Management – Hassas Tarla Yönetimi) sistemleri sunan New Holland böylelikle, her bütçeye göre en uygun çözümü sunuyor.

turktraktor-new-holland-gidahatti

TürkTraktör Hakkında

Türkiye otomotiv sanayinin halen faaliyette olan ilk üreticisi olarak 1954 yılında faaliyete geçen TürkTraktör, bugün Avrupa’nın en büyük traktör üreticileri arasında yer alıyor. Türkiye’de kesintisiz 9 yıldır pazar lideri olan TürkTraktör, bugüne kadar toplam 130’un üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirdi. Koç Topluluğu ile dünyanın en büyük traktör üreticilerinden CNHI’in ortak olduğu şirketin hisselerinin yüzde 25’i BIST’de işlem görmektedir. Şirketin ikinci üretim tesisi TürkTraktör Erenler fabrikası, Haziran 2014 itibariyle üretime başlamıştı.

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir