Tam buğday makarnası Integrale ve Wasa sandviçleriyle Diyet Şenliği’ne katıldı

-
Tam buğday makarnası Integrale ve Wasa sandviçleriyle Diyet Şenliği’ne katıldı

Çalışmalarını ‘Sizin için iyi gezegen için iyi’ mottosuyla sürdüren önde gelen gıda üreticilerinden Barilla Gıda, Nişantaşı City’s Alışveriş Merkezi’nde 5’incisi düzenlenen “Diyet Şenliği”ne, sağlıklı ve lezzetli ürünleriyle katıldı. Şenlikte, tam buğday tanelerinden üretilen Integrale makarnasının yanı sıra Barilla Gıda, Wasa sandviç çeşitlerini, sağlıklı yaşama gönül veren ziyaretçilerle buluşturdu.

Barilla Gıda, bu yıl beşincisi düzenlenen Diyet Şenliği’ne, tam buğday tanelerinden üretilen Integrale makarnası ve Wasa sandviç çeşitleriyle katıldı. City’s Nişantaşı AVM’de gerçekleştirilen şenlikte Barilla Gıda, ziyaretçilerine sağlıklı ve lezzetli alternatiflerini sundu.

diyet-senligi-barilla-wasa-gidahatti

Sağlıklı yaşama destek veren markaların bir araya geldiği şenlikte ziyaretçilere, Barilla Gıda’nın Integrale Fusilli ve Wasa sandviç çeşitleri ikram edildi. Durum buğdayından üretilen makarnadan iki kat daha fazla lif içeren tam buğday makarnası Barilla Integrale, sağlıklı beslenmek isteyenlerin vazgeçilmezlerinden. Makarnanın lezzeti ile tam buğdayın faydalarını buluşturan Barilla Integrale, 85 gramı ile günlük lif ihtiyacının yüzde 20’sinden fazlasını karşılıyor.

Kansere karşı her ayın 10’unda 10 dakika!

Atıştırmalık için sağlıklı alternatiflerden olan Wasa sandviçleri ise lif ve vitamin yönünden zengin 5 farklı çeşidiyle, ara öğünleri keyifli hale getiriyor. Doyurucu ve lezzetli Wasa sandviçleri, yaza fit girmek isteyenlerin dengeli beslenmede en büyük yardımcısı oluyor.

diyet-senligi-gidahatti

5. Diyet Şenliği

Her yıl diyetisyendunyasi.com tarafından düzenlenen Diyet Şenliği, bu yıl beşinci kez 13-14 Mayıs 2016 tarihlerinde City’s Nişantaşı AVM’de gerçekleştirildi. 5. Diyet Şenliği, tamamen ücretsiz etkinlikleriyle bilinçli tüketicilere sağlık dolu anlar yaşattı.

“Diyetin mevsimi olmaz, şenliği olur” sloganıyla düzenlenen Diyet Şenliği, İstanbulluları sağlıklı yaşam ve beslenme trendleriyle buluşturdu. 5. Diyet Şenliği’nde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak, Egzersiz Uzmanı Murat Bür, Lezzet Yazarı Aydan Üstkanat, Fotoblogger Yeşim Mutlu, Diyetisyen Güneş Aksüs ve Diyetisyen Seren Aksüs gibi isimler yaptıkları söyleşilerde diyet yapmanın sadece yasaklarla dolu bir yaşam anlamına gelmediğini belirttiler.

Diyet ve beslenmede protein yetersizliklerine dikkat!

diyet-senligi-3-gidahatti

5. Diyet Şenliği’nde katılımcılar ücretsiz etkinliklerden faydalandılar. Katılımcılar, metabolizmalarındaki yağ oranının tespiti için vücut analizi yaptırmanın yanı sıra, diyetisyenlere soru sorma fırsatı da buldular. Ayrıca markaların stantlarında yiyecek ve içecek ikramları yapıldı.

Her yaştan İstanbullunun ziyaret ettiği şenlikte, aralarında Barilla Gıda’nın da bulunduğu dünyaca ünlü markalar da sağlıklı beslenmeye yönelik ürünleriyle organizasyona renk kattılar.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın