Selva Gıda, sağlıklı yaşam ürünlerini tanıttı

-
Selva Gıda, sağlıklı yaşam ürünlerini tanıttı

Türkiye’nin markalı makarna ihracat lideri Selva Gıda, Asya’nın en büyük gıda ve içecek fuarı Sial China’da sağlıklı yaşam ürünlerinin tanıtımını yaptı.

Sektörünün en geniş ürün gamına sahip markası Selva Gıda, 65 ülkeden, 2,900’ün üzerinde firmanın katıldığı fuarda, hem potansiyel müşterileri ile buluştu hem de mevcut bayi ağı ile ilişkilerini kuvvetlendirme fırsatı buldu.

selva-gida-gidahatti

Dünyanın en önemli gıda fuarlarından biri olarak kabul edilen ve ortalama 66 bin ziyaretçinin katıldığı fuarda sağlıklı yaşam ürünlerini tanıtan Selva Gıda’nın ‘glutensiz’ ve ‘organik’ makarnaları ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Gıda sektöründeki yenilikleri ve trendleri yakından gözlemleme şansı yakalayan fuar ziyaretçileri, değişen ve gelişen rekabet koşulları ve sektörün yönü hakkında bilgi sahibi oldu.

Konya Ekonomi Ödüllerinde Adese ve Selva Gıda’ya ödül

selva-gida-3-gidahatti

Asya’nın en büyük gıda ve içecek Sial China Fuarı’na katılan Selva Gıda Genel Müdürü Özkan Koyuncu, fuardaki gelişmelere ilişkin şu bilgileri verdi: “65 ülkeden 2 bin 900’ün üzerinde firmanın katıldığı fuarda Selva Gıda olarak standımızın büyük ilgi görmesi bizi memnun etti. Fuara katılan ziyaretçiler tarafından özellikle ‘glutensiz’ ve ‘organik’ makarnalarımız çok beğenildi. Selva Gıda olarak yeni bağlantılarımızla iş hacmini genişletme noktasında emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. 2007 yılından bu yana ülkemizin markalı makarna ihracat liderliğini kesintisiz sürdüren bir firma olarak yeni ve daha büyük başarılara imza atacağımıza inancımız sonsuz. Hedeflediğimiz bu başarılara ulaşmamızda SIAL China gibi fuarları büyük önemi var. Önümüzdeki dönemde de Thaifex Fuarı’na katılarak sağlıklı yaşam ürünlerimizi tanıtmaya devam edeceğiz” dedi.

Konya Ekonomi Ödüllerinde Adese ve Selva Gıda’ya ödül

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

 

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir