Saray’a Turquality desteği

-
Saray’a Turquality desteği

Atıştırmalık pazarının güçlü oyuncularından Saray Bisküvi, 11 yıllık geçmişi olan Turquality programına kabul edilen 111 firmadan biri oldu.

Saray markası ile bu yıl Turquality programına katılmaya hak kazanan 7 firmadan biri olan Saray Bisküvi, aynı zamanda 11 yıllık geçmişinde Turquality programına kabul edilen 111. firma oldu.

Konuya ilişkin Saray Bisküvi’den yapılan açıklamada, Turquality kapsamında oluşturulan program dahilinde Saray markası ile yurt dışı fırsatları arasında bir köprü kuracak çalışmalara hız verildiği belirtildi.

Saray Bisküvi’yi dünya markası yapmayı hedeflediklerini kaydeden Saray Bisküvi Genel Müdürü Ramazan Sümer; “Saray Holding, 1961 yılında bir aile şirketi olarak kuruldu. 1987 yılında tescil ettirdiğimiz Saray markamızı bugün oldukça iyi bir noktaya taşımış bulunmaktayız. Saray Bisküvi olarak güçlü, dinamik ve yenilikçi olmayı ön planda tutan, güven veren bir dünya şirketi olma vizyonu ile Saray markalı ürünlerle bugün 110’u aşkın ülkede her gün milyonlarca insana ulaşıyoruz. Türkiye atıştırmalık pazarının önemli oyuncularından biri olarak adımızı, ürünlerimizi çok daha fazla ülkede duyurmayı ve tüketicilerle buluşmayı arzu ediyoruz. Bu anlamda dünyanın ilk ve tek devlet destekli marka geliştirme programı Turquality’nin, Saray markasına katacağı güç konusunda oldukça heyecanlıyız. Bugün ekonomisi gittikçe güçlenen bir sanayi ve üretim ülkesi haline gelen Türkiye’nin 500 milyar dolarlık 2023 yılı ihracat hedefine ulaşmasında biz de payımıza düşen görevi yerine getirmek için hazırız. Şu ana kadar yaptığımız çalışmalarla çatısı altında olmaya hak kazandığımız Turquality’nin vizyonu ile yurt dışında kendimize yeni fırsatlar yaratmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın