Ramazan Bayramı’nda binlerce çocuk yeni kıyafetlere kavuşacak

-
Ramazan Bayramı’nda binlerce çocuk yeni kıyafetlere kavuşacak

Migros ve Ariel, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)’un da desteği ile artık gelenekselleşen “Kıyafet Bağış Projesi” ile binlerce çocuğu mutlu etmeye hazırlanıyor. “Kıyafet Bağış Projesi” ile Migros Mağazalarından alınan her Ariel markalı ürünle, Ramazan Bayramı’nda yardıma ihtiyacı olan binlerce çocuğa yepyeni bayram kıyafetleri armağan edilecek.

Çamaşır deterjanı pazarında birçok yeniliğin öncüsü Ariel, perakende sektörünün öncüsü Migros, gönüllülük temelinde toplumsal fark yaratmayı amaçlayan Toplum Gönüllüleri Vafkı (TOG)’un da desteği ile gerçekleştirecekleri “Kıyafet Bağış Projesi” ile, 26 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Migros Mağazalarında satılan her Ariel markalı ürünle yardıma ihtiyacı olan çocuklara Ramazan Bayram’ında yepyeni bir bayram kıyafeti armağan edecek.

Migros, Ariel ve TOG işbirliği ile gerçekleşen ve 30 Haziran’da sona erecek kampanya sonrasında Toplum Gönüllüsü gençler tarafından yardıma ihtiyacı olan binlerce çocuğa yepyeni giysiler ulaştırılacak.

Kiyafet-Bagis-Projesi-2-gidahatti

“Toplumsal sorumluluk bilincini arttırmayı bir hedef olarak belirledik”

Paylaşmanın ve yardımlaşmanın Türk aile geleneğindeki önemini tüm iletişim adımlarında şirket olarak uyguladıklarını belirten P&GTürkiye & Kafkaslar Müşteri & Kanal Pazarlama ve Mağaza içi İletişim Grup Müdürü Burcu Soykurum, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz senelerde gerçekleştirdiğimiz Kıyafet Bağış Projesini, bu yıl da hayata geçirerek geleneksel bir sosyal sorumluluk hareketini devam ettirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İhtiyaç sahibi çocuklara ulaşıyor olmak ve onları yeni giysilerle mutlu edebilmek bizim için de büyük bir mutluluk. Lekesiz temizliğin öncüsü Ariel markası olarak tüketicilerimiz ile birlikte toplumsal sorumluluk bilincini arttırmayı bir hedef olarak belirledik. Proje ortağımız Migros’a ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’na teşekkür ederiz” dedi.

Kadın emeğiyle üretiliyor, kadınlar için harcanıyor

“Gelenekselleşen bu kampanyamız ile bugüne kadar 220 bin çocuğumuza ulaştık”

Migros Ticaret A.Ş. Deterjan Pazarlama Yöneticisi Nazlı Ulumeriç ise “Toplumun ihtiyaç duyduğu pek çok alanda iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın gönüllü katkılarıyla birçok proje yürütüyoruz. Gelecek nesillere verdiğimiz önemi hayata geçirdiğimiz çalışmalarla her fırsatta gösteriyoruz. Bu projede de müşterilerimizle el ele verdik, çocuklarımıza destek olmanın mutluluğunu birlikte yaşadık. Gelenekselleşen bu kampanyamız ile bugüne kadar 220 bin çocuğumuza ulaştık. 500 bini aşkın kıyafet bağışlandı. Migros Mağazaları, bağışlarıyla katkı sağlayan müşterilerimiz için paylaşmanın adresi oldu. Bu yıl da “Kıyafet Bağış Kampanyası” ile binlerce çocuğumuza daha ulaşacağız. Çok mutluyuz. Bu kampanyaya Mağazalarımızdan “Ariel” markalı ürünler alarak destek olacak tüm müşterilerimize ve P&G grubuna şimdiden teşekkür ederiz” diye konuştu.

Bilim Tohumları Ekibi Bayburt’ta çocuklarla buluştu

Kiyafet-Bagis-Projesi-gidahatti

“ Çocuklar bu proje ile paylaşmanın, dostluğun, gönüllü olmanın da değerini öğrenecekler”

TOG Vakfı Yönetim Kurulu Eş Başkanı Tuğba Jabban ise “Ariel & Migros ve TOG’un değerli iş birliğinin 3. yılındayız. Toplum Gönüllüsü gençler bu projede 2014 yılından bu yana Türkiye’nin 71 ilinde çocukların mutlu olması için, gülümsemesi için gönüllü oldular. Bu yıl da 15 farklı ilde bayram öncesinde 5000 çocuk, Toplum Gönüllüsü abla/ağabeyleri ile bu bayram öncesi sevinci yaşayacak. Çocuklar bu proje ile paylaşmanın, dostluğun, gönüllü olmanın da değerini öğrenecekler. Toplum Gönüllüleri Vakfı olarak 2002 yılından bu yana gençlerin öncülüğünde dayanışma, paylaşma, kardeşliği içeren böyle anlamlı projelerin paydaşı olmaktan her zaman mutlu olduk.” İfadelerini kullandı.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

 

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın