Pınar Et 30. yaşını coşkuyla kutladı

-
Pınar Et 30. yaşını coşkuyla kutladı

Türkiye’nin lider et ve et ürünleri markası Pınar Et, 30. kuruluş yıldönümünü çalışanları ve yönetimini bir araya getiren özel bir törenle kutladı.

Kutlamada konuşan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Pınar Et Yönetim Kurulu Başkanı Feyhan Yaşar, “Türkiye’de modern et sanayinin kurucusu ve öncüsüyüz. Sürdürülebilir iş modelleri ile ülkemizin insanına ve gelişimine fayda sağladık, sağlamaya da devam edeceğiz. Gelecek yıllarda da verimliliğe dayalı sürdürülebilir bir büyüme hedefliyoruz ” dedi.

Türkiye’nin lider et ve et ürünleri markası Pınar Et, 30. kuruluş yıldönümünü kutlama töreninde, şirket bünyesinde 5 yılını dolduran 5, 10 yılını dolduran 10, 15 yılını dolduran 20, 20 yılını dolduran 14, 25 yılını dolduran 1, 30 yılını dolduran 2 kişi ve 35 yılını dolduran 1 olmak üzere toplam 53 çalışana başarı ve onurlandırma sertifikaları verildi. Törene Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Pınar Et Yönetim Kurulu Başkanı Feyhan Yaşar, Yaşar Holding Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Gökoğlu, Yaşar Holding İcra Başkanı Mehmet Aktaş, Yaşar Holding İcra Başkan Yardımcıları Hikmet Altan ve Levent Dağhan, Türkiye Süt ve Et Sanayicileri Derneği Başkanı Zeki Ilgaz, Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer ile Yaşar Holding ve Pınar Yöneticileri katıldı.

Pınar Et’in modern et sanayiinin kurucusu ve 30 yıldır sektörün lideri olduğunu belirten Feyhan Yaşar, “Yaşar Holding ve Pınar Et olarak geçmişimiz çok parlak ve birçok başarıyla dolu. Yaşar Topluluğu olarak 70 yıldır Türkiye ile birlikte çok çalıştık, büyüdük. Bugün Türkiye’ye milyarlarca değer yaratan binlerce insana istihdam fırsatı veren sektörlerin öncüsü olduk. Türkiye’de modern et sanayinin kurucusu ve öncüsüyüz. Sürdürülebilir iş modelleri ile ülkemizin insanına ve gelişimine fayda sağladık, sağlamaya da devam edeceğiz. Gelecek yıllarda da verimliliğe dayalı sürdürülebilir bir büyüme hedefliyoruz  ‘’şeklinde konuştu.

Feyhan Yaşar, ‘’ Bugün geleceği yazmak için buradayız. Pınar Et’in,  geleceğini yazmak için iddialıyız. Geçmişimize layık bir geleceği sizlerle birlikte, yönetimimizle, elbirliğiyle yazacağımıza burada Topluluğumuz adına söz vermek istiyorum. Sadakatle, liyakatle,  Pınar Et’te çalışmış arkadaşlarımızı ayrıca candan kutluyorum’’ dedi.

Yaşar Topluluğu’nun hedeflerine ulaşması için inancının, yeteneğinin ve insan kaynağının tam ve yeterli olduğunun altını çizen, Yaşar Holding İcra Başkanı Mehmet Aktaş; “ 70 yıldr birçok başarımızı beraber kutladık. Bu başarılarda en büyük pay çalışanlarımızın. En değerli varlığımızın insan kaynağımız. Aklını, kalbini ve emeğini Yaşar Topluluğu’nun gelişimi için adayan tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim. Yaşar Topluluğu kurucularından aldığı güç ve destek ile çalışanlarının azimli çalışmaları Pınar Et’i geleceğe güvenle taşıyacak’’ diye konuştu.

Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer ise, “2015 yılında pazarlama faaliyetlerimizle tüketicilerimizle iyi bir iletişim kurduk.  Lider olduğumuz şarküteri kategorsinde  ve özellikle AçBitir dilimli ürünlerde büyümeye devam ettik. Sektördeki liderliğimizi gelecekte de devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın