Perakende sektörünün büyük buluşması başlıyor

-
Perakende sektörünün büyük buluşması başlıyor

Bu yıl 15.’si düzenlenecek Perakende Günleri, 25-26 Kasım 2015 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek. Organizasyonda Perakende Güneşi Ödülleri de sahiplerini bulacak.

Perakende Günleri1Perakende sektörüne danışmanlık hizmeti veren Sosyal tarafından Multi Turkey, CardFinans ve Hopi ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek Perakende Günleri’nde, iki gün boyunca Uluslararası İstanbul Perakende Konferansı, İstanbul Perakende Fuarı ve Perakende Güneşi Ödülleri töreni gerçekleştirilecek.

15’inci yılında 50 ülke ve 5 bin 700’den fazla katılımcıyı ağırlayacak olan etkinlik kapsamında Harvard Üniversitesi Profesörü, Venezuela Planlama Eski Bakanı Prof. Ricardo Hausmann, “The Retail Revival” kitabının yazarı Doug Stephens, Brezilya Retail Design Institute’ün Kurucu Başkanı George Homer ile Kaliforniya Üniversitesi Dijital Dönüşüm Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Peter Hinssen birer konuşma yapacak.

Dünyaca ünlü siber illüzyonist Marco Tempest’in de sunum yapacağı etkinlikte, Atieh Group Yönetici Ortağı Dr. Bijan Khajehpour da “İran’ı ve Sunduğu Fırsatları Doğru Anlamak” oturumunda değerlendirmelerde bulunacak.

Türkiye’den ve dünyadan uzman konuşmacıların, son trendleri, yeni uygulamaları ve perakende dünyasının en yeni boyutlarını geniş bir yelpazede gündeme getirdiği Perakende Konferansı’nın moderatörlüğünü bu yıl Derimod Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Zaim ile Murat Zaim yapacak. Konferansın konuşmacıları ise şöyle:

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran-Symes, Konda Genel Müdürü Bekir Ağındır, yazar Selim İleri, Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) Başkanı Zafer Kurşun, Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü Kubilay Özerkan, Aura Retail Group CEO’su Ayman Al Jamil, Finansbank Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın, Multi Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Belgü, HOPİ Genel Müdürü Onur Erbay, RetailNext EMEA Bölgesi Pazarlama Başkanı Mike Taylor, Sensormatic CEO’su İsmail Uzelli, Turkcell  Kurumsal Satış Grup Başkanı Tuğrul Cora, Tchibo GMBH/ Gıda Dışı’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şenay Küçük Tanşu, KRN Mimarlık Kurucusu Sinan Kuran ile Destek Menkul Değerler Stratejisti Ahmet Mergen.

Perakende Günleri çatısı altında düzenlenecek olan İstanbul Perakende Fuarı ise kurumların Ar-Ge ve inovasyon faaliyetleri ile markalaşma yolculuklarını aktaracağı bir platform olacak. Fuarda, perakende sektörüne yönelik hizmet ve ürünlerdeki yenilikler sergilenecek.

B2B Toplantıları, Türkiye’nin markalarını 50 ülkeden gelen uluslararası yatırımcılar, alışveriş merkezleri, markalar ve ülke danışmanlarıyla buluşturacak. B2B toplantılar ve özel stant alanlarıyla yepyeni bir işbirliği platformu oluşturan Perakende Günleri, yurtdışına açılmak ve yurtdışı işbirliklerini geliştirmek isteyen her sektörden markalar için büyük bir fırsat olarak nitelendiriliyor.

Perakende Günleri, her yıl başarılı ve özgün çalışmalarıyla sektörün gelişimine katkıda bulunan kişi ve kurumların ödüllendirildiği, sektörün en prestijli ödülleri olarak bilinen Perakende Güneşi Ödülleri’nin verileceği tören ile son bulacak. Yedi ayrı kategoride verilecek Perakende Güneşi Ödülleri, 26 Kasım’da düzenlenecek törende sahiplerini bulacak.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir