Nisan’da Adana’da Mobil Uygulaması İle Adana Seyahatiniz Kolaylaşacak

-


Nisan’da Adana’da Mobil Uygulaması İle Adana Seyahatiniz Kolaylaşacak

Türkiye’nin ilk ve tek sokak karnavalı olan “Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı” için özellikle Adana dışından gelen ziyaretçilere yönelik bir mobil uygulama hazırlandı. Nerede ne yenir, Adana’da nereler gezilir, yemek yenilecek yerler, tarihi yerler gibi tüm bilgiler mobil uygulamada.

Ayrıca hangi program nerede, hangi gün ve saat kaçta, oraya nasıl gidebilirim?” diye düşünüyorsanız, Nisan’da Adana’da mobil uygulaması tam size göre.

Mobil Uygulamalar konusunda uzmanlaşmış Arox Bilişim Sistemleri tarafından geliştirilen uygulama ile karnaval sırasında günün 24 saati nerede ne yenir, ne içilir, nasıl eğlenilir gibi soruların cevabı hemen alınabilecek.  Bu mobil uygulama ile ayrıca Adana’nın tarihi ve turistik yerleri hakkında da bilgiler verecek.  “Nisan’da Adana’da” uygulamasını ücretsiz olarak cep telefonlarına veya mobil cihazlarına indirenler, sadece karnaval esnasında değil, her Adana’ya gelişlerinde bu uygulamadan devamlı yararlanabilecekler.

Hem iOS hem de Android platformların mobil uygulama mağazalarından “Nisanda Adanada” adı ile aratarak kolayca ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Şimdi vakit kaybetmeden, sonraya bırakmadan, sadece saniyelerinizi alacak bu uygulamayı cep telefonlarınıza indirmenizi tavsiye ederiz!

*Ayrıca, Portakal Çiçeği Karnavalı ile ilgili tüm görseller ve videolara bu linkten ulaşabilirsiniz: http://tyt.tc/nisandaadanada

 

mobil-na mobil2-na

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir