NASA canlı yayını neden kesti? Ufo iddiaları doğru mu? NASA gerçekleri saklıyor mu?

-
NASA canlı yayını neden kesti? Ufo iddiaları doğru mu? NASA gerçekleri saklıyor mu?

Uzun zamandır uzaydan aldığı görüntüleri canlı ve kesintisiz olarak yayınlayan NASA, dünya üzerinde birden bire orya çıkan ilginç bir cismin görüntülenmesiyle yayını kesmek zorunda kaldı. Ekrana yansıyan dev cisim görenleri şaşkına çevirirken, NASA’nın yayını neden kestiği merak konusu oldu. Üstelik bu ilk kez olmuyor. NASA daha önce 2014 yılında da benzer bir durumdan dolayı yayını durdurmuştu.

Uluslararası Uzay İstasyonu’ ndan (ISS) canlı görüntüler yayınlayan NASA, Dünya üzerindeki ilginç bir cismin görüntülenmesiyle canlı yayını kesmek zorunda kaldı. Yaşanan bu ilginç olay ‘NASA o yayını neden kesti?’ sorusunu akıllara getirdi. NASA’nın canlı yayını sırasında ekrana yansıyan dev cisim görenleri şaşkına çevirirken, NASA’nın bir anda canlı yayını kesmesi şok etkisi yarattı. Üstelik NASA bunu ilk kez yapmıyor !

nasa-yayini-kesti-2-gidahatti

“Tanımlanamayan dev bir cisim”

NASA tarafından yapılan yayın esnasında ekranlara birden bilim kurgu filmlerindeki UFO görüntüsünü aratmayacak bir görüntü yansıdı. Yayın kesilmeden hemen önce daire şeklinde, alt kısmı ise hortuma benzer dev tanımlanamayan bir cisim ekranlara yansıdı. Canlı yayın esnasında bu cismin ekranlara yansıması NASA’yı son derece rahatsız etmiş olacak ki, birden yayın kesildi.

nasa-yayini-kesti-gidahatti

NASA yayını ilk defa kesmiyor

Sosyal medyada NASA’nın insanlardan bazı şeyleri saklayabileceğine dair kuşkular oluşmaya başladı. NASA tarafından yayın ilk kez bu şekilde kesilmiyor. NASA daha önce 2014 yılında da benzer bir durumdan dolayı yayını sonlandırmıştı.

ufo-gerçek-mi-gidahatti

UFO gerçek mi?

Yıllardır uzaylılar var mı yok mu tartışmalarının ardından NASA istenmeyen görüntülerin ortaya çıkması üzerine olaya derhal müdahale ederek, yayını kesmesi ile sosyal medyada UFO varlığını adeta doğruladığı şeklinde yorumlar yapılmasına neden oldu.

NASA’yı gerçekleri saklamakla suçlanıyor.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

 

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir