McD Café, kahve menüsünü zenginleştirdi!

-
McD Café, kahve menüsünü zenginleştirdi!

McDonald’s’ın kahve zinciri McD Café, yeni ve farklı seçenekler ile menüsünü zenginleştirmeye devam ediyor. Menüye son katılan lezzetler, ‘Bitter Çikolatalı Portakallı Latte’, ‘Cookie’li Cappuccino’ ve ‘Fındıklı Bademli Flat White’ oldu.

Her sezona özel, tüketici beklentilerini yakından izleyerek yeni ürünler geliştiren McD Café’nin kışa özel lezzetleri, 9 Kasım itibariyle satışa çıktı.

McDonald’s’a özel üretilen Arabica kahve çekirdeklerinden hazırlanan Bitter Çikolatalı Portakallı Latte bitter çikolata ve portakalın uyumuyla yepyeni bir Latte deneyimi yaşatırken Cookie’li Cappuccino, kurabiye lezzeti ve Cappuccino sıcaklığını kış soğuklarında birlikte sunuyor. Fındıklı Bademli Flat White ise fındık ve badem ikilisinin enfes buluşmasından doğan tadı ile fark yaratıyor.

McD Café, kahve tutkunları için espresso’dan capuccino’ya, flat white’dan americano’ya, latte’den Türk kahvesine, frappe’den smoothie’ye kadar birçok sıcak ve soğuk içecek seçenekleri sunuyor. Birbirinden lezzetli kek, kurabiye, muffin, cheesecake gibi tatlılar da kahvelere eşlik ediyor.

McD Café’ler Türkiye çapında 27 noktada hizmet veriyor.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir