MASUDER’de yeni yönetim işbaşında!

-
MASUDER’de yeni yönetim işbaşında!

Maden Suyu Üreticileri Derneği (MASUDER) Genel Kurulu’nda başkanlığa, Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı M. Ömer Kızıl seçildi.

Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF) üyesi Maden Suyu Üreticileri Derneği (MASUDER), Olağanüstü Genel Kurulu, 12 Aralık’ta yapıldı.

masuder-gidahattiMASUDER Başkanı Ömer Kızıl

Genel kurulda yapılan seçimlerle, MASUDER Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri belirlendi. MASUDER Başkanı, Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı M. Ömer Kızıl oldu. Beypazarı Maden Suları’ndan Cemil Ercan Başkan Yardımcısı olurken, dernek genel sekreterliğini de Sukent Çevre ve Mühendislik şirketinin sahibi Ercan Yiğit yürütecek.

Türkiye’de maden suyu sanayinin gelişmesi, büyümesi ve çağdaş seviyede tutulması ile üye şirketler arasında işbirliğinin artırılması hedefiyle çalışan MASUDER’in yeni başkanı Ömer Kızıl, derneğin hedefleri doğrultusunda maden suyu sektörünün gelişmesi için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Kızıl, “İnsan sağlığı için çok kıymetli bir doğal kaynak olan maden suyunun hak ettiği değerin anlaşılması ve maden suyu sektörünün güçlenmesi en önemli hedefimiz. Bu sebeple kurulduğumuz günden bu yana olduğu gibi bundan sonra da sektörümüzü ilgilendirebilecek kanun ve yönetmeliklerle ilgili toplantılara katılarak ülkemizin ve üyelerimizin menfaatlerine uygun kararlar alınması, üyelerimizin sektörümüzdeki teknolojik ve akademik gelişmelerle desteklenmesi ve güçlendirilmesinin yanı sıra tüketicilerimizin bilinçlendirilmesi için çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

omer-kizil-masuder-gidahattiDerneğin yeni yönetimi

Olağanüstü genel kurulda MASUDER dernek Yönetim ve Denetim Kurulu üyeliklerine şu isimler seçildi:

Yönetim Kurulu

Mehmet Ömer KIZIL – Uludağ İçecek – Başkan

Cemil ERCAN – Beypazarı – Başkan Yardımcısı

Seyfullah KOÇYİĞİT – Özkaynak – Yönetim Kurulu Üyesi

Ömer Faruk ÖZÇELİK – Kızılay -Yönetim Kurulu Üyesi

Ferhat SEZER – Laçin – Yönetim Kurulu Üyesi

Denetim Kurulu

Murad ÖZEN

Fevziye ÇELİK TURNA

Ceylin ERBAK AYTEKİN

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir