Juiceful İstanbul Zirvesi için geri sayım

-
Juiceful İstanbul Zirvesi için geri sayım

Tüm dünyadan ve Türkiye’den meyve suyu sektörünün önemli temsilcileri 26 Mayıs tarihinde, Juiceful İstanbul Zirvesinde buluşmaya hazırlanıyor. Meyve Suyu Endüstrisi Derneği (MEYED) tarafından düzenlenen ve sektörün buluşma platformu haline gelen zirve ile gelişmiş ve gelişen pazarlardaki başlıca oyuncularla iletişim ağının geliştirilmesi, Türkiye meyve suyu sektörünün önünde yeni ticaret kapılarının açılması ve hedef pazarlara ulaşımın kolaylaştırılması amaçlanıyor.

MEYED tarafından 2010 yılında başlatılan ve yurt dışındaki sektör temsilcileri ile iş birliği içerisinde organize edilen Uluslararası Zirve serisinde, yurt dışındaki güncel gelişmelerden haberdar olmanın yanı sıra gelişmiş ve gelişen pazarlardaki başlıca oyuncularla iletişim ağı geliştirilerek,  Türkiye meyve suyu sektörü için yeni ticaret kapılarının açılması ve hedef pazarlara ulaşımın kolaylaştırılması amaçlanıyor.

7th Juiceful Istanbul Summit adı altında, 26 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirilecek olan zirve, Uluslararası Meyve Suyu Üreticileri Federasyonu (IFU), Avrupa Meyve Suyu Birliği (AIJN), bağımsız kalite kontrol kuruluşu (SGF) ve Avrupa Kalite Kontrol Sistemi (EQCS) tarafından destekleniyor.

Juiceful İstanbul Zirvesi için geri sayım başladı

Zirvede ayrıca, sağlık tartışmalarına bilimsel yaklaşımlar, tüketim alışkanlıklarının psikolojisi, Afrika, Avrupa, Orta Doğu ve Türkiye pazarlarına bakış, AIJN Meyve Suyu Kampanyası ve sürdürülebilirlik gibi güncel konular tartışılacak.

meyed-gidahatti

MEYED tarafından yapılan açıklama ise şöyle: “2010 yılında başlattığımız ve yurt dışındaki paydaşlarımızla gerek ortaklaşa, gerekse iş birliği içerisinde organize ettiğimiz Uluslararası Zirve serimize, sektörden gelen olumlu tepkiler ve talepler ışığında devam etmekteyiz.

Üyelerimizin yurt dışındaki güncel gelişmelerden haberdar olabilmesi, gelişmiş ve gelişen pazarlardaki başlıca oyuncularla iletişim ağının geliştirilmesi, Türkiye meyve suyu sektörünün önünde yeni ticaret kapıları açılması ve hedef pazarlara ulaşımın kolaylaştırılması gibi amaçlarla düzenlediğimiz zirvemiz sektörün buluşma platformu haline gelmiştir.

Meyve suyunda büyümenin lokomotifi Türkiye

2015 yılında gerçekleştirdiğimiz Juiceful İstanbul organizasyonumuz, 19 farklı ülkedeki meyve suyu endüstrisini temsilen, çoğunluğunu üst düzey yöneticilerin oluşturduğu 160 katılımcıyı ağırlamıştır. Aldığımız geri dönüşler doğrultusunda oluşan beklentimiz, 2016 yılında daha fazla katılımcı ağırlayacağımız yönündedir. Zirvemiz 7th Juiceful Istanbul Summit adı altında, 26 Mayıs 2016 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Uluslararası Meyve Suyu Üreticileri Federasyonu (IFU), Avrupa Meyve Suyu Birliği (AIJN), bağımsız kalite kontrol kuruluşu (SGF) ve Avrupa Kalite Kontrol Sistemi (EQCS) tarafından da desteklenen Zirvemizde, 2016 yılında da ülkemizden ve küresel pazardan tanınmış isimler konuşmacı olarak konuğumuz olacaktır.

Ülkemizden ve yurt dışından gelen konuşmacılarımızdan yeni bilgiler edineceğimiz, iş ortakları ağımızı genişleteceğimiz ve eski dostlarla bir araya geleceğimiz bu etkinliğimizde sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyacağız.”

Zirvenin programı:

Juiceful-Istanbul-Summit-gidahatti

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

 

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın