Juiceful İstanbul Zirvesi için geri sayım başladı

-
Juiceful İstanbul Zirvesi için geri sayım başladı

Tüm dünyadan ve Türkiye’den meyve suyu sektörünün önemli temsilcileri 26 Mayıs tarihinde, Juiceful İstanbul Zirvesinde buluşacak. Meyve Suyu Endüstrisi Derneği (MEYED) tarafından düzenlenen zirvede, sağlık tartışmalarına bilimsel yaklaşımlar, tüketim alışkanlıklarının psikolojisi, Afrika, Avrupa, Orta Doğu ve Türkiye pazarlarına bakış, AIJN Meyve Suyu Kampanyası ve sürdürülebilirlik gibi güncel konular tartışılacak.

Meyve suyunda büyümenin lokomotifi Türkiye

MEYED tarafından 2010 yılında başlatılan ve yurt dışındaki sektör temsilcileri ile iş birliği içerisinde organize edilen Uluslararası Zirve serisinde, yurt dışındaki güncel gelişmelerden haberdar olmanın yanı sıra gelişmiş ve gelişen pazarlardaki başlıca oyuncularla iletişim ağı geliştiriliyor. Ayrıca, Türkiye meyve suyu sektörü için yeni ticaret kapılarının açılması ve hedef pazarlara ulaşımın kolaylaştırılması amaçlanıyor.

Meyve suyunda büyümenin lokomotifi Türkiye

Juıceful-Istanbul-gidahatti

7th Juiceful Istanbul Summit adı altında, 26 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirilecek olan zirve, Uluslararası Meyve Suyu Üreticileri Federasyonu (IFU), Avrupa Meyve Suyu Birliği (AIJN), bağımsız kalite kontrol kuruluşu (SGF) ve Avrupa Kalite Kontrol Sistemi (EQCS) tarafından destekleniyor.

Zirvenin programı ise şöyle:

Juiceful-programi-2016-gidahatti

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

 

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir