Hopi, Migros ile gıda perakendesine de girdi

-
Hopi, Migros ile gıda perakendesine de girdi

Türkiye’nin önde gelen perakende zincirlerinden Migros, alışverişin yeni icadı Hopi’nin avantajlarını gıda perakendesine taşıdı. Migros müşterileri gıda alışverişlerinde Hopi ile kazanacakları Paracıkları, yine Migros mağazalarında harcayabilecek.

Alışverişin app’i Hopi, Migros ile gıda perakendesine girdi. Migros, Macrocenter ve Tansaş mağazalarında geçerli olan ilk Hopi kampanyası 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL değerinde 15 Paracık kazandırıyor. Akıllı telefonuna Hopi indiren herkesin yararlanabildiği kampanya 22 Kasım 2015 tarihine kadar sürecek. Migros Grubu mağazalarındaki Hopi avantajları, yeni kampanyalarla Paracık kazandırmaya devam edecek.

Cem BoynerHopi’nin altı ay gibi kısa bir sürede 2,5 milyon üyeye ulaşarak çok hızlı büyüdüğünü vurgulayan Boyner Grup CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, Migros işbirliğiyle ilgili şöyle konuştu:

“Migros, Türkiye’nin en dinamik perakendecisi. Bu açıdan Migros ve Hopi’nin yenilikçi vizyonu aynı. Migros işbirliğiyle birlikte Hopi, gıda perakendesine de girdi. Bu, müşterilerimizin alım gücünü artırmak adına da çok önemli bir gelişme. Hopi’liler hem üye markalardan yaptıkları alışverişlerden kazandıkları Paracık’ları Migros’ta kullanabilecek hem de Migros alışverişlerinden Paracık kazanarak yine Migros’ta ya da diğer üye markalarda değerlendirebilecekler.”

Hopi’nin üye marka sayısını 2016’da 100’lü sayılara çıkarmayı hedeflediklerini de sözlerine ekleyen Boyner, “Akaryakıt, yeme içme, sinema sektöründen üye markalarımızın da eklenmesiyle birlikte Hopi, alışverişin vazgeçilmezi olacak” dedi.

Migros Genel Müdürü Özgür TortMigros işbirliği ile birlikte Hopi’nin avantajlarının Türkiye’nin 7 bölgesindeki 1.326 Migros Grubu mağazasına taşınacağını belirten Migros Genel Müdürü Özgür Tort da, “Her gün mağazalarımızdan içeri 1 milyon 750 bin müşterimiz giriyor. Migros olarak gıda perakendeciliğinde hayata geçirdiğimiz uygulamalarla sektöre yön verirken tüketicinin alışveriş alışkanlıklarına tam yanıt veren kampanyalarımızla da fark yaratmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin sadakatini artırmanın yolu onları tanımaktan, beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik teklifler sunmaktan geçiyor. Her müşteri, bizim için tek müşteridir. Bu bakış açısıyla her müşterimize ‘Tam Bana Göre’ diyecekleri, yaşam tarzlarına ve geçmiş alışveriş alışkanlıklarına uygun farklı kampanyalar tanımlıyoruz. Hopi ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle müşterilerimiz, Migros Grubu mağazalarından yaptıkları alışverişlerden Paracık kazanacak ve bunları mağazalarımızda harcayabilecekler” dedi.

Boyner Grup’un yeni icadı Hopi, altı ayda 2,5 milyon üyeye ulaştı. Hopi, üyelerine bugüne kadar 30 milyon Paracık kazandırırken, Hopi’liler üye markalardan yaptıkları alışverişlerde bu Paracık’ları katlayarak 50 milyon Paracık olarak harcadılar. Birinci yılın sonunda 5 milyon üyeye ulaşması hedeflenen Hopi ekosisteminde hazır giyimden ayakkabıya, otel rezervasyonundan araç kiralamaya, online kitap alışverişinden online hazır giyim alışverişine, eğlenceden elektroniğe kadar 35 üye marka bulunuyor.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir