Hayvan üreticileri “Alo Bakanım” diyecek

-
Hayvan üreticileri “Alo Bakanım” diyecek

Üreticilerin Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile doğrudan telefonla görüşme imkanı bulduğu uygulamaya, bu hafta da devam edilecek. Bakan Çelik, bu kez 21 Aralık Pazartesi günü 09.00-10.00 saatleri arasında hayvan üreticilerini dinleyecek.

faruk-celik-www.gidahatti.comGıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik, üreticilerin sorunlarını ilk ağızdan duymak amacıyla, haftanın belli günlerinde verilen telefon numarasından üreticileri dinleyeceğini açıklamış, ilk uygulamayı da ağırlıklı olarak çeltik üreticileri ile yapmıştı.

Çeltik üreticilerinin yanı sıra diğer üreticiler de telefonla ulaştıkları Çelik’e sorunlarını anlatmış, bazı üreticiler bakan ile görüştüğüne inanamadıklarını dile getirmişlerdi.

Geçen hafta çeltik üreticilerinin sorunlarını dinleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik, uygulamayı bu kez büyükbaş ve küçükbaş hayvan üreticileri için yapacak.

Hayvan üreticileri, Pazartesi günü 09.00 ila 10:00 saatleri arasında 0530 104 37 80 nolu hattı arayarak, sorunlarını anlatarak, Bakan Çelik’e sorularını yöneltebilecekler. Çelik, üreticilerin sorunlarını dinleyecek, sorularını yanıtlayacak.

Uygulamayı twitter hesabından da bildiren Bakan Çelik, bu uygulamanın aralıklarla devam edeceğini ve her defasında konuşulacak konu ile birlikte aranacak gün ve saati önceden duyuracağını ifade etti.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın