Hafta sonunda çaylar Lipton’dan!

-
Hafta sonunda çaylar Lipton’dan!

Çay tutkunlarının vazgeçilmezi Lipton’un dökme çay pazarına sunduğu yenilenen harmanını çay severlerle buluşturmak için başlattığı kampanyada en çok #bicaydaha diyen 15 şehir belli oldu. Hafta sonunda çay severlere çay ikramı yapılacak iller arasında Ankara ve Antalya da var.

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde topladığı çayları, ateş kırmızısı renk, buram buram koku, yumuşak içimli lezzet için harmanlayan Lipton, yenilenen lezzetini çay severlerle buluşturmak için eğlenceli bir kampanyaya imza attı.

lipton-cay-bahcesi-gidahatti

Sosyal medyada yürütülen kampanya kapsamında, çay tutkunlarının #biçaydaha hashtagiyle yaptığı paylaşımlardan sosyal medyada en çok oy alan 15 şehir arasında Ankara ve Antalya’da bulunuyor.

Kampanya kapsamında, #biçaydaha hashtagiyle en fazla paylaşımın yapıldığı illerden Ankara, 28-29 Mayıs tarihlerinde çaylarını Lipton’dan içecek.

Ankaralı çay severler, Lipton’un yenilenen harmanını tatmak için 28 Mayıs Cumartesi günü Cepa AVM; 29 Mayıs Pazar günü ise Kent Park AVM’de düzenlenecek çay tadım etkinliğine bekleniyor.

Ezogelin, Türkiye’nin en sevilen çorbası

lipton-bicay-daha-kampanya-gidahatti

Antalya’da da çaylar Lipton’dan!

Sosyal medya kampanyasında #biçaydaha hashtagiyle en fazla paylaşımın yapıldığı illerden bir diğeri olan Antalya da, 28-29 Mayıs tarihlerinde çaylarını Lipton’dan içecek.

Antalyalı çay severler, Lipton’un yenilenen harmanını tatmak için 28 Mayıs Cumartesi Antalya’da Atatürk Caddesi, 29 Mayıs Pazar günü ise Terracity AVM’de düzenlenecek çay tadım etkinliğine katılabilecek.

Unilever San. ve Tic. Türk A.Ş. tarafından 28-29 Mayıs tarihlerinde 15 ilde belirlenen adreslerde yapılacak çay tadımlarında kişi başı herhangi bir sınır bulunmuyor. Verilecek numune ürünler ise kişi başı 1 adetle sınırlı olacak.

lipton-cay-etkinligi-gidahatti

15 ilde çay ikramı var

Tarihe göre etkinlik yapılacak mekanlar şöyle:

28 Mayıs tarihinde:

İstanbul: Marmara Forum AVM, Forum İstanbul AVM, Meydan AVM; İzmir: Forum Bornova AVM; Ankara: Cepa AVM; Eskişehir: Kızılcıklı Kanatlı Park; Bursa: Kent Meydanı AVM; Konya: Meydan AVM; Adana: M1 Meydan AVM; Antalya: Atatürk Caddesi; Kocaeli: Cumhuriyet Caddesi; Kayseri: Forum Kayseri AVM; Samsun: Çiftlik Caddesi; Erzurum: Forum Erzurum AVM; Balıkesir: Yaylada AVM; Trabzon: Forum Trabzon AVM; Mersin: Palm City AVM

İşte Türkiye’nin en beğenilen şirketleri

29 Mayıs tarihinde:

İstanbul: Marmara Forum AVM, Nişantaşı Vali Konağı Caddesi, Bağdat Caddesi; İzmir: Optimum Outlet AVM; Ankara: Kent Park AVM; Eskişehir: Espark AVM; Bursa: CarrefourSA AVM; Konya: Kulesite AVM; Adana: M1 Meydan AVM; Antalya: Terracity AVM; Kocaeli: Symbol AVM; Kayseri: Kayseri Park AVM; Samsun: Piazza AVM; Erzurum: Forum Erzurum AVM; Balıkesir: Yaylada AVM; Trabzon: Forum Trabzon AVM; Mersin: Kuvayi Milliye

Kampanyaya katılan restoran ve cafe’lerin tam listesi için

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın