Faruk Çelik twitter üzerinden soruları cevaplayacak

-
Faruk Çelik twitter üzerinden soruları cevaplayacak

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, üreticilerle iletişimde yeni bir kanal açtı. Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile çeltik üreticilerine çağrıda bulunan Çelik, telefonla arayan üreticilere bizzat cevap vereceğini duyurdu.

faruk-celik-twitter-www.gidahatti.comBakan Çelik, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, çeşitli vesilelerle her gün yüzlerce üreticinin soru, sorun ve önerilerine muhatap olduğunu ifade ederek, bazılarının bizzat görüşmeyi arzu ettiği kaydetti.

Bakanlıkla ilgili konulara doğrudan cevap vermek amacıyla yeni bir uygulama başlatmaya karar verdikleri belirten Çelik, şu ifadelere yer verdi:

“Haftada en az bir defa, belirli bir saat aralığında 0 530 104 37 80 no’lu hatta yapılacak aramalara şahsen cevap vereceğim.

İlk uygulamamız, yarın sabah (15 Aralık 2015 Salı günü) 09.00 ile 10.00 saatleri arasında olacak. Çeltik üreticilerimiz, o vakitte bana ulaşıp, soru ve önerilerini ileterek görüşlerini paylaşabilir.

Bu uygulamamız aralıklarla devam edeceğinden, her defasında, konuşacağımız konunun yanında, aranacak gün ve saati önceden buradan duyuracağım.

Maksadımız, el birliği içinde sorunlara birlikte çözümler üretmek ve vefakar üreticilerimizle hasbihal etmektir.”

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın