Dünyanın en iyisi Türkiye’de!

-
Dünyanın en iyisi Türkiye’de!

Popeyes Louisiana Kitchen tüm dünyadaki Popeyes restoranlarını tek tek inceledi ve Forum Mersin Popeyes, dünyada standartları en yüksek seviyede bulunan restoran seçildi.

popeyes-gidahatti

Forum Mersin Popeyes® restoranı, habersiz ziyaretçiler, satış artışı, müşteri memnuniyeti alanlarında yapılan tüm denetlemelerden başarıyla geçerek finale kaldığı en başarılı Popeyes® restoranı yarışmasında birinci oldu ve “Gold Plate” ödülünü kazandı.

popeyes-mersin-odul-gidahatti

Dünyada 27 ülkede 2 binden fazla şubesi ile hizmet veren Global Popeyes® sistemindeki en başarılı restoranın Türkiye’den çıkmasının TAB Gıda başarısının bir karşılığı olduğu, Popeyes®’ın 2007 yılından beri büyüme oranı, ürün kalitesi, temizlik ve hijyen alanlarındaki liderliğinin bu ödülle bir kez daha kanıtlandığı ifade edildi.

Satış ve müşteri trafiğini gözle görülür bir şekilde artıran Forum Mersin Popeyes® restoranında Popeyes® Sertifikalı 3 müdür birden çalışıyor. Birincilik ödülünü almak üzere Şikago’da yapılan törene ise Popeyes® Türkiye Operasyon Direktörü Cihan Bıçak katıldı.

En gözde 10 gıda şirketi

caner-dikici-gidahatti

Forum Mersin Popeyes®’ın kazandığı ödüle ilişkin değerlendirmelerde bulunan TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici, “Türkiye’nin en büyük tavuk restoran zinciri Popeyes bugün ülke genelinde 40’tan fazla şehirde 150’den fazla restoranıyla TAB Gıda güvencesinde hizmet veriyor. Bu yıl da TAB Gıda olarak hem ‘Yılın Franchisee’si seçilmemiz hem de Forum Mersin Popeyes® restoranımızın Gold Plate ödülünü kazanmasıyla Popeyes®’taki başarımız taçlanmış oldu. Geçtiğimiz yıl da Popeyes Louisiana Kitchen tarafından ‘Yılın Uluslararası Pazarı’ ödülüne layık görülmüştük.” diye konuştu.

Popeyes®, 3 Mayıs 2016 tarihi itibariyle açık tavuk restoran zincirleri adedine göre Türkiye’nin 40’tan fazla şehrinde 150’den fazla restoran sayısına ulaşarak Türkiye’de de liderliğini kanıtladı.

tab-gida-caner-dikici-erhan-kurdoglu-secil-kurdoglu-gidahatti

ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® markalarının Türkiye’de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağı. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçti. 2010 yılında da Arby’s®’i bünyesine katan TAB Gıda, 2013 yılında da kendi markası olan Usta Dönerci®’yi kurdu.

Barış gününe özel marka

Bugün Türkiye genelinde 600’den fazla Burger King® restoranı, 100’e yakın Sbarro®, 150’den fazla Popeyes®, 50’ye yakın Arby’s® ve 45’ten fazla Usta Dönerci® restoranı bulunuyor. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumunda.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir