Dünya Meyve Suyu Endüstrisi İstanbul’da buluşuyor

-
Dünya Meyve Suyu Endüstrisi İstanbul’da buluşuyor
  1. Juiceful İstanbul Zirvesi, Meyve Suyu Endüstrisi Derneği (MEYED) ev sahipliğinde 26 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirilecek.

MEYED, 2010 yılında başlattığı ve yurt dışındaki paydaşlarla gerek ortaklaşa, gerekse iş birliği içerisinde organize ettiği Uluslararası Zirve serisine, sektörden gelen olumlu tepkiler ve talepler ışığında devam ediyor.

Bu yıl ağırlıklı olarak meyve suyu sağlık ilişkisi, meyve suyu imajının korunması, küresel gelişmelerin yeni ürün tasarımlarına açtığı yol, hammadde, kurumsal sosyal sorumluluk ve gelişen pazarlar konularının ele alınacağı 7. Juiceful Istanbul Zirvesi, Uluslararası Meyve Suyu Üreticileri Federasyonu (IFU), Avrupa Meyve Suyu Birliği (AIJN), bağımsız kalite kontrol kuruluşu (SGF) ve Avrupa Kalite Kontrol Sistemi (EQCS) tarafından da destekleniyor.

meyed-gidahatti

Meyve suyuna ilişkin olumlu bir algı yaratılması, var olan yanlış ön yargıların ortadan kaldırılması, tüketicileri bilinçlendirirken sağlıklı imajına ek olarak meyve suyunun keyifli bir ürün olarak yeniden konumlandırılabilmesi için ideal bir fırsat oluşturan Juiceful Istanbul; Türkiye’nin uluslararası platformlardaki tanıtımı ve meyve suyu sanayisinin ülkemiz ekonomisine katkısı bakımından çok önemli bir potansiyele sahip olduğunun anlaşılması bakımından da büyük önem taşıyor.

Juiceful İstanbul Zirvesi için geri sayım başladı

meyed-ebru-akdag-gidahatti

MEYED Başkanı B. İlker Güney ile MEYED Genel Sekreteri ve IFU Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Akdağ, “Üyelerimizin yurt dışındaki güncel gelişmelerden haberdar olabilmesi, gelişmiş ve gelişen pazarlardaki başlıca oyuncularla iletişim ağının geliştirilmesi, Türkiye meyve suyu sektörünün önünde yeni ticaret kapıları açılması ve hedef pazarlara ulaşımın kolaylaştırılması gibi amaçlarla düzenlediğimiz zirvemiz sektörün buluşma platformu haline gelmiştir. Organizasyon, ülkemizdeki firmalara ek olarak her geçen yıl yurt dışındaki yeni oyuncuların da ilgi odağı haline gelmekte ve kendi markasıyla gelişimini sürdürmeye devam etmektedir” değerlendirmesini yaptılar.

TGDF Genel Sekreteri İlknur Menlik oturum başkanlığı yapacak

7th Juiceful Istanbul Summit adı altında, 26 Mayıs 2016 Perşembe günü gerçekleştirilecek Zirveye, geçen yıl olduğu gibi Türkiye’den ve küresel pazardan tanınmış isimler konuşmacı olarak katılacak.

Meyve suyu sektörü 26 Mayıs’ta Juiceful İstanbul Zirvesi’nde buluşuyor

juiceful-istanbul-program-gidahatti

Zirvenin konuşmacıları arasında; AIJN Genel Sekreteri Jan Hermans, Döhler Grup  Meyve ve Sebze Birimi Yetkili Direktörü Kees Cools, Arap İçecekler Birliği (ABA) Genel Sekreteri  Mounira Jazzar, Rabobank İçecekler Direktörü  Francois Sonneville, Canadean Kıdemli Satış Danışmanı Tom Wood, Anadolu Etap CEO’su Demir Şarman, Porter Novelli Kampanya Uzmanı  Wim Destrijker, TrendsActive Marka Stratejisti Aljan de Boer,  David Berryman Ltd CEO’su David Berryman, Anadolu Etap Pazarlama Direktörü Aslıhan Kaya, TGDF Genel Sekreteri İlknur Menlik, İTÜ Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Dilek Boyacıoğlu, Lefke Avrupa Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Aziz Ekşi, Beykent Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Nezih Hekim, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Feyza Bayraktar, Haliç Üniversitesi Öğretim Görevlisi  Prof. Dr. Mehmet Pala da yer alıyor.

Juiceful Zirvesi için

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın