Coğrafi İşaretli Ürünler Projesi ile Marketing Power Ödülü aldı

-
Coğrafi İşaretli Ürünler Projesi ile Marketing Power Ödülü aldı

Metro Toptancı Market, coğrafi işaretli ürünler alanında yaptığı çalışmalar ve hayata geçirdiği reklam kampanyası ile pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinden Marketing Power Ödülleri’nde perakende kategorisinde ödüle layık görüldü.

metro-cografi-isaretli-urun-logo-gidahattiKuruluşundan itibaren anlamlı bir ‘iz’ bırakma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Metro Toptancı Market, yerelliğe verdiği değer ve bu ülkeden kazandığını yine bu ülkeye yatırma içgüdüsüyle ticareti güçlendirmek, ülkemizin değerlerini hak ettiği yere ulaştırmak konusunda attığı adımlar çerçevesinde hayata geçirdiği coğrafi işaretli ürünler projesi ile bir ödüle daha layık görüldü.

marketing-power-konferansi-gidahattiBu yıl Steigenberger Hotel’de 10.’su düzenlenen Marketing Power Konferansı’nda konuşan Metro Toptancı Market Pazarlama, Marka Yönetimi ve İletişim Grup Müdürü Aylin Mutlu; Metro’nun Türkiye’nin eşsiz lezzetlerini kayıt altına alarak gelecek nesillere bırakacağımız kültür mirasımızı oluşturmak adına hayata geçirdiği coğrafi işaretli ürünler projesinin detaylarını aktardı.

El ele verdiler, rekoru Amerika’dan Türkiye’ye getirdiler

Konferans sırasında dağıtılan Marketing Power Ödülleri’nde perakende kategorisinde ödülü kucaklayan Metro Toptancı Market’in ödülünü Metro Toptancı Market Pazarlama, Marka Yönetimi ve İletişim Grup Müdürü Aylin Mutlu aldı.

Pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinden olan Marketing Power Ödülleri’nde kazandıkları başarının kendileri için gurur verici olduğunu vurgulayan Aylin Mutlu, şunları söyledi:

metro-marketing-power-odul-gidahatti“Metro Toptancı Market olarak, coğrafi işaretli ürünler projesi ile benzersiz ürünlerimizi dünya mutfağına tanıtıyor ve yerel değerlerimizi gelecek nesillere aktarma şansı yaratıyoruz. Coğrafi işaretli ürünler için yeni bir pazar oluştururken, yerel üreticiyi eğitiyor ve üreticinin rekabet gücünü artırıyoruz. Bu proje ile hem yerel üreticinin rekabet gücünü arttırarak sürdürülebilir kırsal kalkınmaya destek veriyor hem de yerel ürünlerimizin global çapta tanınmasına aracılık ediyoruz.”

Sosyal girişimci ödüllerinde son günler

Dünyanın önde gelen uluslararası perakende şirketlerinden Metro Group’un satış şirketlerinden biri olan Metro Toptancı Market, 25 ülkede 750’nin üzerinde mağazayla hizmet veriyor. Tüm dünyada 21 milyon profesyonel müşteriye hizmet veren şirket, profesyonellerin kendileri ve işyerleri için ihtiyaç duydukları 20.000 çeşit gıda ve 30.000 çeşit gıda dışı ürünü, fiyat-kalite-performans ilişkisini gözeterek sunuyor.

Türkiye’de 1990’dan bu yana faaliyet gösteren Metro Toptancı Market, uygun fiyatlı, taze ve kaliteli on binlerce ürünü, 19 ilde 32 satış noktasından 38 kentte müşterilerine ulaştırıyor.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir