Coca-Cola’dan Türk futboluna büyük destek

-
Coca-Cola'dan Türk futboluna büyük destek

Türk futbolunun en büyük destekçileri arasında yer alan Coca-Cola, milyonlarca taraftarla kol kola giriyor. Dev bir kampanyaya daha imza atan Coca-Cola, Kol Kola kampanyası ile Spor Toto Süper Lig takımlarına sunduğu desteği sürdürüyor. 22 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak Kol Kola kampanyası ile promosyonlu her üründen takımlara artık 1 TL destek sağlanacak. Taraftarlar çekilişle ayrıca,  takımına özel tişört, atkı, forma, top gibi çok sayıda hediye kazanma şansı da yakalayacak.

coca-cola-gidahattiTaraftarlar, Kol Kola kampanyası için özel üretilen Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta ve Sprite kutu ve şişelerindeki promosyon kodunu www.takiminlakolkola.com internet sitesi üzerinden ya da SMS yoluyla göndererek, takımlarına 1 TL destek olacak. Kampanyaya katılarak takımlarına destek olan taraftarlar aynı zamanda çekilişle takımına özel tişört, atkı, forma, top gibi çok sayıda hediye kazanma şansı da yakalayacak.


Süper Lig takımlarının Resmi İçecek Sponsoru oldu

Milyonlarca Coca-Cola şişesi ile takımına destek

Konuyla ilgili açıklama yapan Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Kurumsal İletişim Direktörü Sinan Cem Şahin, Kol Kola kampanyasıyla taraftarları futbol kulüpleriyle yeni bir model etrafında buluşturduklarını belirterek şunları kaydetti:  “Coca-Cola uzun yıllardır Türk futbolunun en büyük destekçileri arasında yer alıyor. Türkiye Milli Futbol Takımı coca-cola-3-gidahattive Coca-Cola Gelişim Ligleri’nin ana sponsoruyuz. Yaptığımız anlaşmalarla, Süper Lig takımlarının Resmi İçecek Sponsoru olarak Türk futboluna verdiğimiz desteği artırıyoruz.

“Futbol, kol kola güzel diyoruz”

Kol Kola kampanyamızla ‘futbol, kol kola güzel’ diyoruz ve taraftarları, takımlarına destek olmaya davet ediyoruz. Kol Kola kampanyamızla milyonlarca Coca-Cola şişesi taraftarlar sayesinde futbol kulüpleri için maddi desteğe dönüşebilecek.”


Şeker her zaman hayatımızda olacak!

coa-cola-2-gidahatti1.5, 2 ve 2.5 litrelik şişelerin her biri ile takımlara 1’er TL destek

22 Mayıs 2016 tarihine kadar geçerli olacak Kol Kola kampanyası süresince, kampanyaya katılan taraftarlar, promosyonlu 250 ve 330 mililitrelik kutu ile 1.5, 2 ve 2.5 litrelik şişelerin her biri ile takımlarına 1’er TL katkı sağlayacak. Kampanyaya katılarak takımlarına destek olan taraftarlar aynı zamanda çekilişe katılarak, tişört, atkı, forma, top gibi çok sayıda hediye kazanma şansı da yakalayacak.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

 

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir