Beypazarı Doğal Maden Suyu Dünya Kalite Ödülü’nü aldı

-
Beypazarı Doğal Maden Suyu Dünya Kalite Ödülü'nü aldı

Beypazarı Doğal Maden Suyu, LobinWorld tarafından kalite bilincini geliştirmek ve markalar için geleceğin habercisi olan AR-GE’nin önemini vurgulamak amacıyla düzenlenen Dünya Kalite Zirvesi’nde “2015 Dünya Kalite Plaketi” almaya hak kazandı.

Her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinden inovasyona yönelik başarıları ilke edinen kurum ve kuruluşların davet edildiği zirvede, Beypazarı Doğal Maden Suyu Dünya Kalite Ödülü’ne layık görüldü.

İş dünyasının önde gelen temsilcileri, dünya pazarlarında Pazar payını arttırabilmek, kalite ve inovasyon konusunda deneyimlerini paylaşmak için Tokyo’da düzenlenen 4. Dünya Kalite Konferansı’nda bir araya geldi.

beypazari-www.gidahatti.comTürkiye’nin yanı sıra tüm dünyadan iş ve siyaset dünyasının geniş katılımıyla gerçekleşen konferanslarda da talepler ve beklentiler üzerine yapılan araştırmalar sonucu tespit edilen ihtiyaçların giderilmesi için işbirliği imkanları görüşüldü.

Beypazarı Doğal Maden Suyu

4. Uluslararası Dünya Kalite Konferansı’nda, devlet ve özel sektör temsilcileri, üniversitelerden akademisyenler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve bürokrasinin önde gelen isimleri yaptıkları konuşmalar ile imalat ve hizmet sektörünün geleceğine yönelik önemli mesajlar verdiler.

Zirvede Beypazarı Doğal Maden Suyu adına Dünya Kalite Ödülü plaketini, Genel Müdür Cemil Ercan, Burhan Kuzu’dan aldı.

Beypazarı Doğal Maden Suyu şimdiye dek; Avrupa Kalite Ödülü 2010-2011-2012-2014-2015, Kalite Ödülü 2015, Dünya Kalite Ödülü 2012-2013-2014, Güvenilir Marka Ödülü 2011, Güvenilir Gıda Ödülü 2012-2013, Tüketici Ödülü 2010-2011-2012 almaya hak kazandı.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir