Baydöner’e ‘En İyi Restoran’ ödülü

-


Baydöner’e ‘En İyi Restoran’ ödülü

Baydöner, AYD – Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin düzenlediği, AVM’lerde en beğenilen ve tercih edilen perakende markaları arasında restoran dalında birinci oldu.

Her yıl AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları’nı BAREM işbirliğiyle Türkiye çapında yapılan bir araştırma ile tüketicilere sorarak tespit eden AYD – Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği, bu yıl restoran dalında birinciliği Baydöner’e verdi. 17 kategoride birinci olmaya hak kazanan markalara ödül verilen törenin bu yıl 7.si 3 Aralık gecesi gerçekleştirildi.

Baydöner, AVM’lerde en beğenilen ve tercih edilen perakende markaları arasında restoran dalında birinci oldu.

Sektörün önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleşen gecede, ödülü Baydöner adına alan Baydöner Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Levent Yılmaz konuyla ilgili olarak; “Halkımızın tercihlerini iyi ve doğru analiz edebilmek adına ekip arkadaşlarımla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Fiyat, ürün kalitesi, servis ve tüketiciye dokunan reklam çalışmalarımızla Türk dönerini dünya standartlarına getirmekte öncü olduğumuzu bir kez daha kanıtladığımızı düşünüyorum. Bizleri bu birinciliğe layık gören Türk halkına, Baydöner Ailesi adına tüm kalbimle teşekkür ediyorum” dedi.

http://www.dunya.com/

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın