Aroma 2018’den umutlu!

-
Aroma 2018’den umutlu!

Türkiye meyve suyu sektörünün önde gelen markalarından Aroma’nın geleneksel bayi toplantısında konuşan Aroma Yönetim Kurulu Başkanı Metin Duruk, “Bayilerimizden aldığımız güçle 2018’e umutla bakıyoruz” dedi.

Türkiye’nin yarım asırlık meyve suyu markası Aroma, 15-17 Aralık tarihlerinde yapılan geleneksel bayi toplantısı ile “2018’e merhaba” dedi. Ülkenin dört bir yanında markanın ürünlerini tüketiciler ile buluşturan 200’ü aşkın bayi, markanın 2017 yılında gerçekleştirdiği çalışmaları ile 2018 yılına ait hedeflerinin konuşulduğu toplantıda bir araya geldi.

aroma-bayi-toplantisi-gidahatti“Aroma 50’inci yaşına giriyor”

Bursa Sheraton Otel’deki geleneksel bayi toplantısının açılış konuşmasını yapan Aroma Yönetim Kurulu Başkanı Metin Duruk, “Aroma için 2018 yılının farklı bir anlamı var. 50’nci yaşımıza giriyoruz. Yarım asırlık tecrübesiyle Türkiye’de meyve suyu sektörüne yön veren Aroma, bu sorumlulukla yoluna devam ediyor. Bizler bayilerimizle birlikte büyük bir aileyiz. Ailemizden aldığımız güçle 2018’e umutla bakıyoruz. İhracattaki başarımızı yeni yılda da sürdüreceğiz. Büyümemizi devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.

asaf-savas-akat-gidahatti

Prof. Dr. Asaf Savaş Akat

Asaf Savaş Akat, ekonomideki gelişmeleri değerlendirdi

“Şimdi Aroma Zamanı” sloganıyla düzenlenen toplantıda bayiler, ekonomideki son gelişmeleri de Prof. Dr. Asaf Savaş Akat’tan dinlediler. Toplantıda bayilere hizmetlerinden ötürü çeşitli kategorilerde teşekkür plaketleri de takdim edildi.

Aroma

1968 yılında Bursa’nın Gürsu ilçesinde kurulan Aroma Bursa Meyve Suları ve Gıda Sanayi A.Ş., 1991 yılından bu yana Duruk Grubu yönetiminde yoluna devam ediyor. Yılda 125.000 ton meyve miktarı ile ülkenin önde gelen meyve suyu dolum tesislerinden birine sahip olan marka, meyve suyu, doğal kaynak suyu ve gazlı içecekler üretiyor.

aroma-urun-gidahattiEntegre Tesisinde yarı mamul (meyve konsantresi ve püresi) ve mamul üretimi de yapan Aroma, %100 meyve suyu ile nektarlarını Aroma ve Meyöz, meyveli içeceklerini Aroma Tropical, gazlı içeceklerini ve limonatayı Aroma ve doğal kaynak sularını Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak Suyu markalarıyla piyasaya sunuyor.

30’dan fazla ülkeye ihracat yapan firma, Meyve Suyu Endüstrisi Derneği (MEYED) üyesi.

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir