15 dk’da nohutlu bulgur pilavı

-
15 dk’da nohutlu bulgur pilavı

Duru Bulgur, yeni inovatif ürünü Duru Dual Bulgur serisiyle taş değirmenin eşsiz lezzetini ve doğallığını sofralara taşıyor. Seçkin marketlerde tüketiciye sunulan Duru Dual ürünler; mantarlı, mercimekli, şehriyeli ve nohutlu bulgur pilavı çeşitlerinden oluşuyor. Duru Dual, bulgurlu karışımlarıyla yemek pişirmek için vakti sınırlı olanların imdadına yetişecek.

15 çeşit bulgurla en fazla bulgur çeşidine sahip olan Duru Bulgur, yemek yapmaya vakti olmayan tüketicileri için ürettiği Dual Bulgur serisiyle taş değirmenin eşsiz lezzetini ve doğallığını sofralarınıza taşıyor. Duru Bulgur Dual Serisi, kullanım kolaylığı ve zamandan tasarruf sağlayan tamamen doğal bulgur karışımlarından oluşuyor. Duru Dual ürünlerinin içeriğindeki tüm bileşenlerin (bulgur-mantar, bulgur – nohut, bulgur – mercimek, bulgur -şehriye) pişme süreleri de aynı olan ürünler, 15 dakikada sofralardaki yerini alıyor.

Tarihinden Tarifine Bulgur

duru-bulgur-pilav-3-gidahatti

Sağlıklı-doğal-pratik

Duru Dual ürünleri, içeriğindeki bulgur taş değirmenlerde öğütülüyor ve tamamen doğal olarak üretiliyor. Duru Dual ürünlerinin içeriğindeki bileşenlerin (mantar, nohut, mercimek şehriye) haşlanma, kurutulma veya kavrulma işlemleri tamamen hijyenik şartlarda el değmeden gerçekleştiriliyor. Migros ve seçkin marketlerde satışa sunulan lezzetli Duru Dual ürünler; Mantarlı Bulgur, Nohutlu Bulgur, Mercimekli Bulgur ve Şehriyeli Bulgur çeşitlerinden oluşuyor.

duru-bulgur-pilav-gidahatti

AR-Ge çalışmasıyla bulgurda inovasyon

Duru Bulgur Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Duru, tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla bulgurla ilgili sağlıklı ve doğal ürünler geliştirdiklerini söyledi. Bu amaçla Ar-Ge’ye ciddi yatırımlar yaptıklarını belirten İhsan Duru, “Bulgurlu ürünlerimizi geliştirirken sağlıktan, doğallıktan ve lezzetten asla ödün vermiyoruz. Duru Bulgur olarak yemek yapmaya çok fazla zamanı olmayan tüketicilerimizi de düşünerek onlar için tamamen doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünler hazırladık. Duru Dual ürün serimizi en iyi özetleyen cümle; Duru Dual, hem doğal hem kolay” diye konuştu.

Sofraların lezzeti bulgur, üniversiteye girdi

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

 

 

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir