10 farklı ülkeden 30 farklı lezzet!

-
10 farklı ülkeden 30 farklı lezzet!

Dünya mutfaklarından eşsiz lezzetler, SkyTeam Food Festivali’nde bir araya geldi. Rusya, Fransa, İtalya, Çin, ABD, Hollanda, Güney Kore, Lübnan, Suudi Arabistan ve Romanya yemeklerinin sergilendiği etkinlikte, katılımcılar tam anlamıyla bir lezzet şöleni yaşadı.

Air Transport News tarafından “Yılın Havayolu İttifakı” 2016 ödülüne layık görülen Global Havayolu İttifakı SkyTeam, keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. 20 üye havayolu şirketi bulunan, toplam da 179 ülkede binden fazla noktaya uçan SkyTeam havayolu ittifakı, Türkiye’deki Turizm Acente’leri için ‘SkyTeam Food Festival’ düzenledi.

sky-team-food-festivali-1-gidahatti

Dünya mutfaklarından eşsiz lezzetler

Sky Priority, Go Round The World Pass, Global Meetings gibi ürünleri ile tüm üye havayollarının hizmet ve ürünlerinin entegre kullanımı ile yolcularına seyahat imkanları sağlayan SkyTeam, düzenlediği Food Festival ile bu kez de dünya mutfaklarından eşsiz lezzetleri bir araya getirdi.

Çin Mutfağı, EXPO 2016 Antalya’da görücüye çıktı!

Türkiye’ye uçuşu olan 10 havayolu şirket ülkesi Rusya, Fransa, İtalya, Çin, ABD, Hollanda, Güney Kore, Lübnan, Suudi Arabistan ve Romanya yemeklerinin sergilendiği etkinliğe, Türkiye’nin 75’e yakın seçkin seyahat acentası katıldı.

sky-team-food-festivali-2-gidahatti

Katılımcılar lezzet şöleni yaşadı

Seyahat acentalarının yanı sıra, SkyTeam ittifakının üye havayollarının üst düzey yöneticileri ile satış ve pazarlama ekipleri de hazır bulundu. Yaratıcılığın ve özgünlüğün ön plana çıkarıldığı festivalde, katılımcılara tam anlamıyla lezzet şöleni yaşatıldı.

sky-team-food-festivali-gidahatti

 

Ördek konfit, karidesli dumpling ve balkabaklı cheesecake

10 farklı ülkenin özenle seçilmiş lezzetlerinin sunulduğu menüde Fransız mutfağının vazgeçilmezi erik soslu ördek konfit, Çin mutfağının geleneksel yemeği karidesli dumpling ve Amerikan kültürünün en bilinir parçası balkabaklı cheesecake gibi 30 farklı tat yer aldı.

İtalyan Yemekleri Haftası, Barilla lezzetleriyle başladı

2000 yılında Air France, Delta Air Lines, Korean Air ve Aeromexico iş birlikteliğiyle kurulan ilk küresel havayolu ittifakkı SkyTeam, Aeroflot, Aerolíneas Argentinas, Aeromexico, Air Europa, Air France, Alitalia, China Airlines, China Eastern, China Southern, Czech Airlines, Delta Air Lines, Kenya Airways, KLM, Korean Air, Middle East Airlines, Saudia, TAROM, Vietnam Airlines, XiamenAir üye havayollarında oluşuyor.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

 

Melis Demirci

Bir Cevap Yazın